Tradiční patrový dům

Popis realizace

Při stavbě domu je třeba zohlednit nejen osobní preference, ale také zakomponování pozemku do okolní zástavby. Vzájemná spolupráce s investorem dala vzniknout tomuto krásnému domu.

Co se týká technického řešení domu, jedná se o patrový dům s obytným podkrovím. Na hlavní objekt je napasován sklad s garážovým stáním. Vzhledu domu vévodí jednoduchost obohacená přiznanou tesařskou konstrukcí. Jak si můžete všimnou přiznané jsou nejen konce krokví, ale i celé krokve ve štítě a vaznice. Střešní rovina je protažena i nad vstup do domu, díky čemuž vzniklo kryté závětří. Opět zde nacházíme tradiční tesařské provedení konstrukce se sloupky a diagonálními pásky. Další zajímavostí je zalomení střešní roviny nad garážovým stáním. To všechno spojené s decentní volbou fasády tak vytváří dům, který je vhodným zástupcem místní architektury a nijak nenarušuje celkový ráz lokality.

Jsme rádi, že jsme se na takovéto realizaci mohli podílet.

Chystáte se stavět a musíte dodržet mnoho regulativa? Chcete stavět v chráněné krajinné oblasti? Máme s tím nemalé zkušenosti, neváhejte nás kontaktovat.

pan Jiří

pan Jiří

Písečná — 4. dubna 2016

„DOMY D.N.E.S., s.r.o. jsou profesionální stavební firmou, která plní závazky a vychází vstříc zákazníkům.”

Zahájení stavbyZahájení stavby
Listopad 2015
Dokončení stavbyDokončení stavby
Březen 2016
Stupeň dokončeníStupeň dokončení
Dům bez interiérů

Dispozice: 5+kk

Zastavěná plocha: 150m2

Podlahová plocha: 130m2

Výška hřebene: 6.6m

Sklon střechy: 36°