O nás

DOMY D.N.E.S.

Jsme českou firmou, která se zabývá výrobou a dodávkou kvalitních dřevostaveb.

Zrealizovali jsme již více jak 290 rodinných domů po celé ČR.
Naše kanceláře, sklady a výroba jsou umístěny v průmyslové zóně na Hrotovické ulici v Třebíči. Společnost byla založena v roce 2005 a již 16 let působí na českém trhu DŘEVOSTAVEB. Dnes patříme k předním výrobcům a dodavatelům dřevostaveb v České republice.

Pro naše stavby používáme certifikovaný konstrukční systém – DMK systém. Proces konstrukčního návrhu, výroby a montáže dřevostaveb z celostěnových panelů systému DMK je pod přísnou kontrolou Výzkumného a vývojového ústavu dřevařského (VVÚD) v rámci velmi těsné spolupráce se členy Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD). Při výrobě je kladen velký důraz na prvotřídní kvalitu vstupních materiálů a dokonalé řemeslné zpracování.

Stěnové panely jsou v naší hale pečlivě sestaveny, vyplněny foukanou izolací, osazeny okny, dveřmi a následně dopraveny na stavbu.

Prefabrikovaný proces výroby je jak časově, tak precizností provedení detailů velmi efektivní.

Vzhledem k tomu, že veškeré práce probíhají u nás, kvalitu si hlídáme od prvního kroku, kterým je výběr materiálů, až po finální krok, kterým je předání hotové stavby zákazníkovi.

Jakožto členové ADMD, jsme se zavázali k respektování a dodržování požadavků Dokumentu národní kvality (DNK). Tento dokument se velmi přísně věnuje kvalitě dřevostaveb a jeho nároky na provádění stavby převyšují zákonem dané požadavky. Každý člen ADMD je při registraci a následně vždy dvakrát ročně podroben auditu ve výrobě a při montáži na stavbě. Naši zákazníci se tak mohou spolehnout nejen na precizní provedení stavby, ale i na vysoký standard použitých materiálů.

Nejsme společnost, která se žene za množstvím realizovaných staveb. „stavíme na kvalitě, ne na kvantitě“ Součástí naší filozofie je kromě dodržování kvality a kladení důrazu na detail i ohled na ekologickou stopu, kterou po sobě zanecháváme.

Proto používáme při výrobě panelů téměř výhradně materiály na bázi dřeva, stejně tak izolace z celulózy je ekologickou variantou izolačního materiálu. Celá skladba DMK systému je navržena s ohledem na šetrnost k životnímu prostředí a snadnou recyklovatelnost po uplynutí životnosti stavby.

Za kvalitou našich staveb si stojíme. Důkazem je více než 16 letá působnost na trhu a probíhající výstavba jubilejního 300 domu. K našim klientům a jejich potřebám přistupujeme individuálně a s empatií.

 

Drevostavba Na Miru Ve Stare Boleslavi