O nás

Jsme českou firmou, která se zabývá výrobou a dodávkou kvalitních dřevostaveb. Specializujeme se na difuzně otevřené panelové dřevostavby. Záleží nám na kvalitě práce a individuálním přístupu k přáním našich klientů.

Zrealizovali jsme již více jak 300 rodinných domů po celé ČR.
Naše kanceláře, sklady a výroba jsou umístěny v průmyslové zóně na Hrotovické ulici v Třebíči. Společnost byla založena v roce 2005 a již 17 let působí na českém trhu DŘEVOSTAVEB. Dnes patříme k předním výrobcům a dodavatelům dřevostaveb v České republice.

Pro naše stavby používáme certifikovaný konstrukční systém – DMK systém. Proces konstrukčního návrhu, výroby a montáže dřevostaveb z celostěnových panelů systému DMK je pod přísnou kontrolou Výzkumného a vývojového ústavu dřevařského (VVÚD) v rámci velmi těsné spolupráce se členy Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD). Při výrobě je kladen velký důraz na prvotřídní kvalitu vstupních materiálů a dokonalé řemeslné zpracování.

Stěnové panely jsou v naší hale pečlivě sestaveny, vyplněny foukanou izolací, osazeny okny, dveřmi a následně dopraveny na stavbu.

Prefabrikovaný proces výroby je jak časově, tak precizností provedení detailů velmi efektivní.

Vzhledem k tomu, že veškeré práce probíhají u nás, kvalitu si hlídáme od prvního kroku, kterým je výběr materiálů, až po finální krok, kterým je předání hotové stavby zákazníkovi.

Jakožto členové ADMD, jsme se zavázali k respektování a dodržování požadavků Dokumentu národní kvality (DNK). Tento dokument se velmi přísně věnuje kvalitě dřevostaveb a jeho nároky na provádění stavby převyšují zákonem dané požadavky. Každý člen ADMD je při registraci a následně vždy dvakrát ročně podroben auditu ve výrobě a při montáži na stavbě. Naši zákazníci se tak mohou spolehnout nejen na precizní provedení stavby, ale i na vysoký standard použitých materiálů.

Nejsme společnost, která se žene za množstvím realizovaných staveb. „stavíme na kvalitě, ne na kvantitě“ Součástí naší filozofie je kromě dodržování kvality a kladení důrazu na detail i ohled na ekologickou stopu, kterou po sobě zanecháváme.

Proto používáme při výrobě panelů téměř výhradně materiály na bázi dřeva, stejně tak izolace z celulózy je ekologickou variantou izolačního materiálu. Celá skladba DMK systému je navržena s ohledem na šetrnost k životnímu prostředí a snadnou recyklovatelnost po uplynutí životnosti stavby.

Za kvalitou našich staveb si stojíme. K našim klientům a jejich potřebám přistupujeme individuálně a s empatií.

O nás - DOMY D.N.E.S.
Drevostavba Na Miru Ve Stare Boleslavi
O nás - DOMY D.N.E.S.
O nás - DOMY D.N.E.S.
O nás - DOMY D.N.E.S.
O nás - DOMY D.N.E.S.
O nás - DOMY D.N.E.S.
O nás - DOMY D.N.E.S.

Co jsme dokázali

Vždy jsme sázeli na kvalitní dodavatele a zodpovědné pracovníky. Za naši více než 17 let trvající praxi máme nemalé zkušenosti, prošli jsme si jak krizí ve stavebnictví, tak dobou obrození.

Za náš úspěch vděčíme vám, více než 300 spokojeným zákazníkům. Rádi bychom se s vámi podělili o milníky v naší historii, přes které jsme se dostali až sem.

16.8.2005

Založení společnosti

2006

Členství v Asociaci dodavatelů montovaných domů

2007

Zakoupení nového areálu

2008

Založení společnosti Vazníky DMK s.r.o.; stavba výrobní haly pro panely a vazníky (výroba prvního panelu)

2010

Získání certifikace panelu

2012

Přesídlení administrativní části firmy do nynějšího areálu

2014

Na základě vašich referencí jsme získali osvědčení Kvalitní firma

2017

Stali jsme se členy sdružení Dřevo je cesta na podporu ekologického využívání přírodních zdrojů.

2018

Získání stavebního povolení na rekonstrukci administrativní budovy a stavbu jeřábu

2019

Rekonstrukce a rozšíření administrativní budovy; nákup a stavba jeřábu

2020

Dokončení areálu (zpevněné plochy), nový regálový systém

2021

Stavba třístého domu; požární zkoušky – ověření si požární odolnosti panelů

2022

Elektronický stavební deník, projekční práce na novém areálu