Partneři

Dřevostavitel.cz je největší český informační portál zaměřený na stavbu a bydlení v dřevostavbách.

https://www.drevostavitel.cz/

Specialista na komíny a komínové systémy.

http://www.schiedel.com/cz/

DMK systém je ryze český certifikovaný stavební systém, který řeší stavbu jako celek. Jedná se o ucelené řešení všech detailů stavby a technologických návazností.

Jedinečné spojení komplexní dodávky hrubé stavby, technické podpory a poradenství dělá ze společnosti DMK system s.r.o. spolehlivého partnera s širokým záběrem působnosti.

https://www.dmk-system.cz/

Od svého založení v roce 1991 patří česká rodinná firma CIUR a.s. ke světové špičce v oblasti výroby celulózových vláken na bázi recyklovaného papíru.

http://www.ciur.cz/

Společnost DAFE-PLAST Jihlava, s.r.o. která vznikla v roce 1992, se zabývá nejen výrobou a montáží plastových a hliníkových oken, dveří, prosklených stěn a zimních zahrad, ale i poradenstvím, odbornými konzultacemi a projektováním souvisejícím s otvorovými výplněmi. Vzhledem ke kvalitě výroby, špičkovým materiálům, používaných pro výrobu a rozsah poskytovaných služeb, patří firma mezi nejvýznamnější výrobce otvorových výplní.

http://dafe.cz

Ideální použití produktů značky fermacell již dlouhou dobu využívá řada zákazníků v České republice.

http://www.fermacell.cz

KM Beta a.s. je největším českým výrobcem stavebních materiálů pro celý dům.

http://www.kmbeta.cz/home.html

ABY IZOLACE Z CELULÓZY PLNILA CO SLIBUJE, JE POTŘEBA INOVATIVNÍ TECHNIKY

http://www.isocell.com/

Společnost Sto s.r.o. nabízí široký sortiment zateplovacích systému, fasádních barev, interiérových barev, fasádních i interiérových omítek, akustické systémy a omítky, předsazené fasády. Dále do sortimentu patří výrobky pro povrchové úpravy podlah pro ochranu asanaci betonu a interiérové zateplení stěn i stropu.

http://www.sto.cz/cs/uvod/home.html

Dynamika, loajálnost, vědomí odpovědnosti a důvěra představují naše centrální hodnoty. Dosahujeme trvalý, mezinárodní růst z vlastní síly a chráníme naši samostatnost. Inspirujeme naše zákazníky inovativními řešeními a na jejich potřeby orientovanou komplexní nabídkou všeho co souvisí s přirozenou surovinou dřevo.

http://www.egger.com/shop/cs_CZ/

Děláme kuchyně srdcem. Poradíme, navrhneme, sestavíme. Svoji novou kuchyni budete milovat!

https://www.moje-nova-kuchyne.cz

Děláme jen to, co umíme nejlépe. Proto se trvale zaměřujeme výhradně na kuchyně. V každém našem produktu jsou uloženy roky zkušeností našich specializovaných konstruktérů, designérů a architektů, kteří se důsledně věnují jen neustálému rozvíjení kvality, estetických parametrů a uživatelského komfortu pro srdce každého bydlení – pro kuchyň. Díky přízni našich zákazníků jsme jedničkou na trhu. Velmi si toho vážíme a snažíme se tuto jedinečnou pozici využívat k rozvoji našich produktů a ve prospěch jeho budoucích uživatelů. .

http://www.kuchyne-oresi.cz/

Společnost PTÁČEK – velkoobchod, a.s. založená v roce 1992, patří mezi největší velkoobchody v oblasti topení – plyn – voda – inženýrské sítě – – koupelny v České republice a na Slovensku

https://www.koupelny-ptacek.cz/

Dodáváme pro firmy i jednotlivce lepidla, tmely, pěny, čističe, ochranné pracovní pomůcky, lepící pásky, obalové materiály i čistící a dezinfekční prostředky.

Vybírejte z naší nabídky na www.packsea.cz