Partneři

DMK systém je ryze český certifikovaný stavební systém, který řeší stavbu jako celek. Jedná se o ucelené řešení všech detailů stavby a technologických návazností.

Financování bydlení pro každého.

 

Dřevostavitel.cz je největší český informační portál zaměřený na stavbu a bydlení v dřevostavbách.

Specialista na komíny a komínové systémy.

Společnost DAFE-PLAST Jihlava, s.r.o. se zabývá výrobou a montáží plastových a hliníkových oken, dveří, prosklených stěn a zimních zahrad.

Sádrovláknité desky fermacell® nabízí oproti konvenčnímu sádrokartonu řadu výhod. Ulehčují práci na staveništi, spoří čas a náklady bez nutnosti ústupků z hlediska kvality nebo nosnosti.

Již více než 25 let na střeše.

Odborník na celulózovou izolaci a vzduchotěsnost.

Od svého založení v roce 1991 patří česká rodinná firma CIUR a.s. ke světové špičce v oblasti výroby celulózových vláken na bázi recyklovaného papíru.

V roce 1961 založil Fritz Egger sen. závod na výrobu dřevotřískových desek, který byl základem rodinného podniku EGGER.

 

Společnost Sto s.r.o. nabízí široký sortiment zateplovacích systému, fasádních barev, interiérových barev, fasádních i interiérových omítek, akustické systémy a omítky, předsazené fasády.

Dodáváme pro firmy i jednotlivce lepidla, tmely, pěny, čističe, ochranné pracovní pomůcky, lepící pásky, obalové materiály i čistící a dezinfekční prostředky.

Děláme kuchyně srdcem. Poradíme, navrhneme, sestavíme. Svoji novou kuchyni budete milovat!

Společnost PTÁČEK – velkoobchod, a.s. založená v roce 1992, patří mezi největší velkoobchody v oblasti topení – plyn – voda – inženýrské sítě – koupelny v České republice a na Slovensku.