Tradiční patrový dům

Písečná u Žamberka

Zahájení stavby

Listopad 2015

Dokončení stavby

Březen 2016

Přibližná cena

2.500.000 Kč s DPH

Stupeň dokončení

Dům bez interiérů

Velikost 5+kk
Zastavěná plocha 150 m2
Užitná plocha 130 m2
Výška hřebene 6.6 m2
Sklon střechy 36°

Při stavbě domu je třeba zohlednit nejen osobní preference, ale také zakomponování pozemku do okolní zástavby. Vzájemná spolupráce s investorem dala vzniknout tomuto krásnému domu. 

Co se týká technického řešení domu, jedná se o patrový dům s obytným podkrovím. Na hlavní objekt je napasován sklad s garážovým stáním. Vzhledu domu vévodí jednoduchost obohacená přiznanou tesařskou konstrukcí. Jak si můžete všimnou přiznané jsou nejen konce krokví, ale i celé krokve ve štítě a vaznice. Střešní rovina je protažena i nad vstup do domu, díky čemuž vzniklo kryté závětří. Opět zde nacházíme tradiční tesařské provedení konstrukce se sloupky a diagonálními pásky. Další zajímavostí je zalomení střešní roviny nad garážovým stáním. To všechno spojené s decentní volbou fasády tak vytváří dům, který je vhodným zástupcem místní architektury a nijak nenarušuje celkový ráz lokality. 

Jsme rádi, že jsme se na takovéto realizaci mohli podílet. 

Chystáte se stavět a musíte dodržet mnoho regulativa? Chcete stavět v chráněné krajinné oblasti? Máme s tím nemalé zkušenosti, neváhejte nás kontaktovat.    

pan Jiří

pan Jiří

Písečná — 4. dubna 2016

„DOMY D.N.E.S., s.r.o. jsou profesionální stavební firmou, která plní závazky a vychází vstříc zákazníkům."

Chtěli byste bydlet v takovém domě?

Umíme vám nejen postavit podobný dům, ale i poradit s úpravami, které byste rádi udělali a provést vás pořízením vašeho nového bydlení od začátku do konce. Ozvěte se a nezávazně s vámi projdeme všechny možnosti.

Chci vlastní dům

Stáhněte si náš ceník a katalog

Stáhněte si náš ceník a katalog - obrázek