Patrový dům ve Zlíně

Popis realizace

Nejčastějším stupněm dokončení, který klienti volí, je dům bez interiéru. Co je jeho obsahem se můžete dozvědět zde: https://www.domy-dnes.cz/informace-o-stavbe/jake-jsou-jednotlive-stupne-dokonceni

Investor si od nás objednal dům právě v této variantě dodání. Naše sesterská společnost DNK System byla zpracovatelem kompletní projektové dokumentace a my jsme byli realizační firmou. Součástí dodávky byly také základy. Pokud se rozhodnete stavět s námi, můžeme pro Vás zajistit vše, co potřebujete pro realizaci Vašeho vysněného domu.

Zajímavým prvkem domu je efektní rozčlenění fasády a celkové posazení domu v terénu. Ani svažitý pozemek není problém, nicméně právě patrové domy jsou díky svým menším půdorysným rozměrům na takové parcely ideální volbou. Dále také zaujme konstrukce střechy, respektive přiznané konce krokví, které tak vytvářejí zajímavý podhled.

Zaujal Vás některý z našich typových patrových domů, nebo byste také rádi zrealizovali svou vlastní představu? Neváhejte nás kontaktovat!

paní Klára a pan Jan

paní Klára a pan Jan

Zlín — 16. srpna 2015

„Jsme spokojeni s tím, co jsme si vybrali. Důležité bylo, že se neměnili žádné ceny ani termíny, takže od začátku do konce jsme věděli, na čem jsme. Vše dodrželi.”

Zahájení stavbyZahájení stavby
Březen 2015
Dokončení stavbyDokončení stavby
Červenec 2015
Stupeň dokončeníStupeň dokončení
Dům bez interiérů

Dispozice: 5+kk

Zastavěná plocha: 74m2

Podlahová plocha: 67m2

Výška hřebene: 7.0m

Sklon střechy: 25°