Patrový dům ve Zlíně

Zlín

Zahájení stavby

Březen 2015

Dokončení stavby

Červenec 2015

Přibližná cena

2.500.000 Kč s DPH

Stupeň dokončení

Dům bez interiérů

Velikost 5+kk
Zastavěná plocha 74 m2
Užitná plocha 67 m2
Výška hřebene 7.0 m2
Sklon střechy 25°

Nejčastějším stupněm dokončení, který klienti volí, je dům bez interiéru. Co je jeho obsahem se můžete dozvědět zde: https://www.domy-dnes.cz/informace-o-stavbe/jake-jsou-jednotlive-stupne-dokonceni

Investor si od nás objednal dům právě v této variantě dodání. Naše sesterská společnost DNK System byla zpracovatelem kompletní projektové dokumentace a my jsme byli realizační firmou. Součástí dodávky byly také základy. Pokud se rozhodnete stavět s námi, můžeme pro Vás zajistit vše, co potřebujete pro realizaci Vašeho vysněného domu. 

Zajímavým prvkem domu je efektní rozčlenění fasády a celkové posazení domu v terénu. Ani svažitý pozemek není problém, nicméně právě patrové domy jsou díky svým menším půdorysným rozměrům na takové parcely ideální volbou. Dále také zaujme konstrukce střechy, respektive přiznané konce krokví, které tak vytvářejí zajímavý podhled. 

Zaujal Vás některý z našich typových patrových domů, nebo byste také rádi zrealizovali svou vlastní představu? Neváhejte nás kontaktovat!  

paní Klára a pan Jan

paní Klára a pan Jan

Zlín — 16. srpna 2015

„Jsme spokojeni s tím, co jsme si vybrali. Důležité bylo, že se neměnili žádné ceny ani termíny, takže od začátku do konce jsme věděli, na čem jsme. Vše dodrželi."

Chtěli byste bydlet v takovém domě?

Umíme vám nejen postavit podobný dům, ale i poradit s úpravami, které byste rádi udělali a provést vás pořízením vašeho nového bydlení od začátku do konce. Ozvěte se a nezávazně s vámi projdeme všechny možnosti.

Chci vlastní dům

Stáhněte si náš ceník a katalog

Stáhněte si náš ceník a katalog - obrázek