Moderní dům s plochou střechou

Rosice

Zahájení stavby

Leden 2017

Dokončení stavby

Květen 2017

Přibližná cena

3.500.000 Kč s DPH

Stupeň dokončení

Dům bez interiérů

Velikost 4+kk
Zastavěná plocha 186 m2
Užitná plocha 150 m2
Výška hřebene 4.0 m2
Sklon střechy

Dům se nachází nedaleko Brna s krásným výhledem do okolní krajiny. Jednalo se o individuální architektonický návrh a my jsme v celém procesu byli realizační firmou. Se samotnou realizací se začalo v polovině ledna 2017. Investor si od nás objednal variantu dodání tzv. dům bez interiéru.

Pro obvodový panel byla použita skladba z exteriéru zakončena provětrávanou fasádou. Tato skladba je součástí certifikovaného konstrukčního systému naší sesterské společnosti DNK System. 
Výrazným prvkem celé stavby je dřevěný obklad ze sibiřského modřínu, jehož barevnou stálost zajišťuje olejový nátěr. Předokenní žaluzie zase interiér chrání před přehříváním v letních měsících. Kryty žaluzií jsou decentně schovány pod obkladem a nenarušují tak jeho celistvý vzhled. Všímavému pozorovateli možná neujdou ani karmínově natřené špalety okenních otvorů zhotovené na přání investora. 

Jsme rádi, že jsme stavbu předali k plné spokojenosti investora, a to necelých pět měsíců od jejího zahájení. 

Chtěli byste bydlet v takovém domě?

Umíme vám nejen postavit podobný dům, ale i poradit s úpravami, které byste rádi udělali a provést vás pořízením vašeho nového bydlení od začátku do konce. Ozvěte se a nezávazně s vámi projdeme všechny možnosti.

Chci vlastní dům

Stáhněte si náš ceník a katalog

Stáhněte si náš ceník a katalog - obrázek