Moderní ale zároveň nenápadný

Zahájení stavby

Říjen 2017

Dokončení stavby

Březen 2017

Přibližná cena

4.000.000 Kč s DPH

Stupeň dokončení

Dům bez interiérů

Velikost
Zastavěná plocha 200 m2
Užitná plocha 178 m2
Výška hřebene 3.9 m2
Sklon střechy

 Máte rádi přírodu a stavba ze dřeva je pro Vás ideální volbou? Právě toto přání se nám podařilo splnit panu Petrovi. Investor k nám přišel s vlastním architektonickým návrhem. Stupeň dokončení stavby byl vybrán dům bez interiéru. Naše sesterská firma DNK system vypracovala realizační projekt, podle kterého jsme stavbu uskutečnili.  

Jedná se o bungalov s obdélníkovým půdorysem, který má plochou střechu. Je umístěný v mírně svažitém pozemku k jižní straně. Dům působí velmi esteticky a nenarušuje okolí. Na první pohled Vás zaujme dům z venčí, respektive modřínový oklad na dřevěném provětrávaném roštu. Větrání je zde vyřešené pomocí rekuperační jednotky. V takovém případě zvýšíme panel, a tím v podhledu vznikne dostatečný prostor pro rozvody vzduchotechniky. Zajímavostí je dřevěný trámový stropy s přiznanými trámy. Dům doplňuje dřevěná terasa.

Máte i Vy nějakou představu o svém bydlení a chcete jí zrealizovat? Splňte si svůj sen v realitu a kontaktujte nás.

Chtěli byste bydlet v takovém domě?

Umíme vám nejen postavit podobný dům, ale i poradit s úpravami, které byste rádi udělali a provést vás pořízením vašeho nového bydlení od začátku do konce. Ozvěte se a nezávazně s vámi projdeme všechny možnosti.

Chci vlastní dům

Stáhněte si náš ceník a katalog

Stáhněte si náš ceník a katalog - obrázek