Extravagantní volba

Zahájení stavby

Leden 2016

Dokončení stavby

Květen 2016

Přibližná cena

3.500.000 Kč s DPH

Stupeň dokončení

Dům bez interiérů

Velikost 5+kk
Zastavěná plocha 185 m2
Užitná plocha 60 m2
Výška hřebene 5.6 m2
Sklon střechy 22°

Chcete stavět, ale nevíte jak se základovou deskou? My Vám s ní pomůžeme. Zajistíme Vám jí subdodávkou. Přesně takto jsme postupovali i u pana Pavla. Jednalo se o individuální projekt s garáží. Umístění na pozemek bylo jednoduché, protože pozemek byl  převážně rovinný.

Klienti se rozhodli upravu fasády řešit extravagantním způsobem, a to červenou barvou s keramickým obkladem, který je uložený na provětrávaných dřevěných roštech. Pro takové konstrukce používáme panel DNK Air. Tvar půdorysu je obdélníkový s valbovou střechou, kterou doplňuje smyslná černá barva krytiny. Stupněm výstavby byl dům bez interiéru, který u klientů patří mezi oblíbenou variantu. 

Chcete si zrealizovat svoji vizi o bydlení, my Vám vyhovíme a navrhneme alternativu podle Vašeho přání.

pan Pavel

pan Pavel

Stará Boleslav — 20. května 2016

„Firma DOMY D.N.E.S. je velmi flexibilní vůči Vaším požadavkům a představám o bydlení. Používá kvalitní materiály a v celku dodržuje termíny. Po celou dobu stavby komunikuje, a pokud nastane nějaký problém, tak jej v rámci možnosti obratem řeší”

Chtěli byste bydlet v takovém domě?

Umíme vám nejen postavit podobný dům, ale i poradit s úpravami, které byste rádi udělali a provést vás pořízením vašeho nového bydlení od začátku do konce. Ozvěte se a nezávazně s vámi projdeme všechny možnosti.

Chci vlastní dům

Stáhněte si náš ceník a katalog

Stáhněte si náš ceník a katalog - obrázek