Bydlení se vším všudy

Blansko

Zahájení stavby

Březen 2015

Dokončení stavby

Květen 2015

Přibližná cena

2.500.000 Kč s DPH

Stupeň dokončení

Dům na klíč

Velikost 4+kk
Zastavěná plocha 102 m2
Užitná plocha 85 m2
Výška hřebene 4.9 m2
Sklon střechy 22°

Příjemné bydlení nedělá jen dům sám o sobě. Určitě nám dáte za pravdu, že roli hraje také lokalita, prostředí kolem nás. V roce 2015 jsme stavěli dům v Blansku a investor nám poslal fotografie finální podoby domu a jeho okolí. 

Naše sesterská společnost DNK System dodala kompletní projektovou dokumentaci a zajistila výrobu domu. Společnost DOMY D.N.E.S., s.r.o. byla realizační firmou. Z hlediska konstrukce se jedná o menší bungalov se sedlovou střechou. Zajímavé je celkové umístění a zasazení do svažitějšího terénu. Nad okny si můžete všimnou decentních krytů pro předokenní žaluzie. Kryt může být úplně skryt pod fasádou, nebo zároveň s ní, kdy je vidět pouze čelní strana, a nebo lehce přesahovat přes líc fasády, jak je tomu právě zde. Vždy je k tomu pouze třeba přizpůsobit tloušťku fasády. 

Na první pohled určitě zaujme dokončení exteriéru navazujícího na dům jako takový. Investor krásně využil svažité části parcely a stvořil tak příjemné prostředí pro bydlení. 

Máte pozemek a chtěli byste od nás vhodný architektonický návrh? Neváhejte nás kontaktovat. 

Chtěli byste bydlet v takovém domě?

Umíme vám nejen postavit podobný dům, ale i poradit s úpravami, které byste rádi udělali a provést vás pořízením vašeho nového bydlení od začátku do konce. Ozvěte se a nezávazně s vámi projdeme všechny možnosti.

Chci vlastní dům

Stáhněte si náš ceník a katalog

Stáhněte si náš ceník a katalog - obrázek