Právě stavíme 13 domů

 • Bungalov v Mohelně

  Dne 17.září byla zahájená stavba nedaleko Moravského Krumlova v Mohelně. 

  Základová deska byla realizovaná na svažitém pozemku. Dům je tvořený z celostěnových panelů DNK Comfort, je to difúzně otevřený systém. Střešní konstrukce je tvořená příhradovými vazníky. Dům má půdorys do „L“ o velikosti dispozice 5+kk. Nyní probíhá pokládka střešní krytiny. Poté budou následovat podlahové konstrukce a venkovní fasáda. Poté se budou provádět elektroinstalace a vodoinstalace. Dům má být dokončený jako dům bez interiéru. Dne 25.1.2019 má být dům předaný investorům a oni se mohou s chutí pustit do realizace interiéru. 

  Zajímá Vás jak taková stavba vypadá? Kontaktujte nás a my Vás v ní provedeme. 

  Detail rozestavěného domu
 • Individuální bungalov u Frýdku Místku

  Dne 28.8. byla zahájená stavba u Frýdku Místku v obci Baška.

  Tento dům vznikl z vlastní představy klientu, kterou jsme jim překreslili. Terén na kterém byl dům realizovaný byl mírně svažitý. Půdorys domu je obdélníkový, mírně členitý a dispozice je o velikosti 5+kk. Nyní probíhá pokládka střešní konstrukce. Poté dům bude dokončený jako hrubá zavřená stavba, která byla rozšířená o tepelnou izolaci a o parotěsnou rovinu. 

  Dům si můžete prohlédnout. Kontaktujte nás. 

  Detail rozestavěného domu
 • Bungalov u Ostravy

  Dne 6.8.2018 jsme zahajovali výstavbu nedaleko Ostravy v obci Dolní Lutyně. 

  Základová deska byla realizovaná na svažitém terénu. Před realizaci základové desky, musely proběhnout výkopové práce, protože pozemek byl velmi svažitý a bylo potřeba část půdy odstranit. Půdorys domu vycházel z vlastní představy klientů, kterou jsme překreslili do našeho systému. Dům má půdorys do „L” a je zastřešny valbovou střechou. Střešní konstrukce je tvořená příhradovými vazníky. Dům se blíží k dokončení. Tento dům bude dokončený, jako hrubá uzavřená stavba.

  Máte-li zájem navštívit tento dům, stačí nás kontaktovat. 

  Detail rozestavěného domu
 • Bungalov u Velké Bíteše

  Dne 18.6.2018 jsme zahajovali stavbu nedaleko Velké bíteše v obci Svatoslav. 

  Dům je ralizován na svažitém terénu. Konstrukce je tvořená z celostěnových panelů. Tyto panely mají difúzně otevřenou konstrukci. Střešní konstrukci tvoří příhradové vazníky. Dům má obdélníkový půdorys o velikosti dispozice 3+kk. Nyní probíhá betonování podlahových konstrukcí, dále se bude pokračovat instalací elektra, vody a sanity. Dům má být dokončený jako dům bez interiéru. Dne 9.11.2018 se má dům předávat investorovi. 

  Detail rozestavěného domu
 • Individuální dům u Pelhřimova

  Dne 4.6.2018 jsme zahájili výstavbu rodinného domu v obci Švábov. 

  Základová deska byla realizována na mírně svažitém terénu. Dům má obdélníkový půdorys o velikosti dispozice 5+kk. Hrubá uzavřená stavba se blíží do finále, bude rozšířená o předstěny a SATJAM. Dne 20.10.2018 se dům bude předávat investrům. 

  Zajímá Vás, jak celá stavba probíhá? Nebojte se nás zeptat. 

  Detail rozestavěného domu
 • Bungalov nedaleko Prahy

  Dne 28.5.2018 jsme zahájili stavbu nedaleko Prahy v obci Horoušany. 

  Základová deska byla realizována na mírně svažitém terénu. Jedná se o bungalow, s obdélníkovým půdorysem a velikosti obytné plochy 3+kk. Střešní konstrukce bude tvořená příhradovými vazníky. Nyní probíhá montáž obvodových stěn, příček a vazníků. V obvodových stěnách jsou již osazené  okna a vchodové dveře. Nyní se provádí fasádní systém. V domě probíhají elektoinstalace a vodoinstalace. Poté se dům bude zaklápět sádrokartonovými deskami.  Tento dům bude dokončený, jako Dům bez interiéru. 

  Pokud by pro Vás bylo zajímavé navštívit, některou z naších rozestavěných staveb, stačí nás kontaktovat. 

  Detail rozestavěného domu
 • Bungalov s pultovou střechou

  Dne 21.5.2018 byla zahájená výstavba rodinného domu v obci Šakvice.

  Základová deska byla realizována na mírně svažitém terénu. Obvodové kontrukce se skládají z celostěnových panelů, které jsou na základovou desku ukládány pomocí jeřábu. Střešní konstrukce je tvořená z příhradových vazníků. Nyní bude probíhat zalaťování příhradových vazníků. Poté proběhne pokládka plechové krytiny. Dům má obdélníkový půdorys o velikosti dipozice 4+kk. Dům je jedinečný pultovou střechou. Podlahové kontsrukce jsou nyní dokončené. Nyní probíhají rozvody vody a elektriky. Poté se stěny budou záklápět sádrokartovými deskami.  Dům bude dokončený jako dům bez interiéru a dne 5.10.2018 se bude dům předávat investorům. 

  Méte-li zájem o prohlédnutí tohoto rozestavěného domu, neváhejte nás kontaktovat. 

  Detail rozestavěného domu
 • Bungalov u Telče

  Dne 21.5.2018 jsme zahajovali stavbu nedaleko Telče v obci Řásna. 

  Dům byl realizovaný na svažitém terénu. Jedná se o individuální bungalov. Dům má půdorys do „L” o velikosti dispozice 5+kk. Součástí domu je i garáž pro 2 automobily. Střešní kontrukce je tvořená příhradovými vazníky. Hrubá stavba je dokončená, nyní probíhá betonování podlahových konstrukcí. Dům bude dokončený jako dům bez interiéru. 

  Zajímá Vás, jak taková stavba probíhá? Kontaktujte nás a my Vás rozestavěnou stavbou provedeme. 

  Detail rozestavěného domu
 • Typový dům v Plzni

  Dne 23.4.2018 byla zahájená stavba rodinného domu v Plzni.

  Objekt je realiovaný na mírně svažitém terénu. Tento dům vycházel z našeho typového domu FAMILY F31 a klient si přál mírnou úpravu dispozice. Střešní konstrukce je zajímavá tím, že jí netvoří pouze sedlová střecha, ale je doplněná ještě o vikýř. Dům bude dokončený, jako hrubá uzavřená stavba, doplněná o parotěsnou fólii, předstěny a zafoukání tepelné izolace (celulózy). Dne 4.6.2018 se bude dům předávat investorovi. 

  Jestli by pro Vás byla zajímavá náštěva této realizované stavby a chcete se o této stavbě dovědět více, kontaktujte nás. 

  Detail rozestavěného domu
 • Individuální bungalov u Brna

  Dne 5.3.2018 jsme zahájili stavbu v Pohořelicích.

  Dům byl realizovaný na svažitém terénu. Objekt je tvořený z celostěnových panelů DNK Comfort. Střešní konstrukce je tvořená z příhradových nosníků. Dům má obdélníkový půdorys. Střešní krytina,  parotěsy a vzduchotechnika je už kompletní. Střešní kontrukci  máme zaizolavanou a zafoukanou celulózovou izolací. Zateplení podlah extrudovaným polystyréném je již také dokončené. Podlahové konstrukce jsou nyní vybetonované, elektroinstalace jsou kompletní. Stěny jsou zaklopené sádrokartonovými deskami. Nyní nám zbývá pouze dokončit venkovní fasádu a dům bude kompletní.  Dům bude dokončený, jako dům bez interiéru.  

  Zajímá Vás, jak taková stavba probíhá, tak nás neváhejte kontaktovat. 

  Detail rozestavěného domu
 • Bungalow v Moravských Budějovicích

  Dne 22.1.2018 jsme zahájili stavbu v Moravských Budějovicích.

  Dům byl realizovaný v zastavěné lokalitě. Objekt bylukládaný na mírně svažitém terénu. Obvodové konstrukce jsou tvořeny z celostěnových panelu DNK Comfort. Střešní konstrukce je tvořená příhradovými vazníky. Hrubá stavba z panelů a laťování jsou dokončené. Střešní krytina je položena i zateplení podlahových konstrukcí extrudovaným polystyréném. Elektroinstalace už jsou za námi spolu se zaklopením příček a podhledů sádrokartonovými deskami. Blížíme se do finále, zbývá nám už  jen  venkovní fasáda a dům se bude dokončený a připarvený na  předání investorům.  Stupněm dokončení této stavby bude Dům bez interiéru. 

  Máte-li zájem navštívit naší stavbu a vidět průběh realizace, neváhejte nás kontaktovat. 

  Detail rozestavěného domu
 • Dvoupodlažní dům nedaleko Prahy

  Dne 11.12.2017 jsme převzali desku v Jesenici nedaleko Prahy.

  Dům bude realizován na rovinatém pozemku. Jedná se o dvoupodlažní dům o velikosti dispozice 5+kk. Objekt má půdorys do „L”, který bude zastřešený valbovou střechou. Střešní konstrukce bude tvořená příhradovými vazníky. Obvodové stěny jsou z celostěnových panelů DNK Comfort, jedná se o sendvičové konstrukce. Střešní krytina je položená. Konstrukce podlah a zateplení střešní konstrukce je hotové. Hrubá uzavřená stavba je dokončená. Zaklopení příček sádrokartonovými deskami již proběhlo a teď už jen kompletace elektra. Doděláváme detaily, jako jsou například palubky a poté dům  bude přichystaný na předání investorům. Stupněm dokončení bude dům bez interiéru.

  Detail rozestavěného domu
 • Individuální dřevostavba v Třebíči

  Dne 27.11.2017 jsme zahájili výstavbu rodinného domu v Třebíči.

  Dům byl realizovaný na rovinatém pozemku. Objekt má obdélníkový půdorys s dispozici o velikosti 3+kk. Obvodové konstrukce jsou vytvořené z celostěnových panelů DNK Comfort. V domě bude rekuperační jednotka, proto jsou zde zvýšené panely. Dům je zvláštní v tom, že střešní konstrukci má sestavenou ze dvou střešních rovin a každá rovina má jiný sklon. Laťování je hotové a krytina je položená. Střešní konstrukce je zateplená, konstrukce podlah dokončené. Test BLOWER DOOR máme zasebou. Máme namontovanou rekuperační jednotku a podlahové vytápění. Podlahové konstrukce jsou vybetonované, zaklopení a vybroušení sádrokartonových desek je hotové. Nyní nám zbývá pouze zhotovéní venkovní fasády a předání investorovi.

  Pokud chcete navštívit tento dům, kontaktujte někoho z našeho obchodního týmu. 

  Detail rozestavěného domu

Názory našich klientů

17 názorů

pan Libor

pan Libor

Petrůvky — 8. září 2017

„Tuto firmu velice vřele doporučuji. Po jednání s Panem Tesařem jsem byl s touto firmou naprosto spokojen."

pan Jiří

pan Jiří

Lhotka — 15. srpna 2017

„Komunikace a realizace proběhly v pořádku. Všechno bylo skvělé a dodržené termíny byly tak, jak měly být!”

paní Jarmila

paní Jarmila

Velké Pavlovice — 14. července 2017

„Výborná kvalitní firma, se kterou jsem byla spokojená. Veškeré domluvené termíny a materiály byly dodány, vyšli mi vstříc, jsem nadmíru spokojená a firmu doporučuji ostatním!”

pan Pavel

pan Pavel

Dvůr Králové — 31. května 2017

„Jsem víceméně spokojený s rychlostí provedení domu. Většina prací byla provedená úplně perfektně. Hlavně je potřeba zlepšit komunikativnost se stavbyvedoucím.”

pan Tomáš

pan Tomáš

Drásov — 21. října 2016

„Byl jsme spokojený s kvalitou služeb firmy DOMY D.N.E.S. s.r.o. a nemusel jsem se bát, že některé věci tam budou chtít ošidit. Vždycky jsem se mohl spolehnout na to, že se bude dát domluvit a věci tak řeší proaktivně.”

paní Hana

paní Hana

Studénky — 14. října 2016

„Rodinná firma, která má osobní přístup, který se projeví do samotného díla”

pan Jiří

pan Jiří

Chaloupky — 16. září 2016

„Myslím, že tuto firmu mohu jednoznačně doporučit pro její seriózní přístup k zákazníkům a poctivé a přesné naplňování dohod a smluv.”

pan David

pan David

Náchod — 16. září 2016

„Byl jsem spokojený s firmou DOMY D.N.E.S. s.r.o. a rád bych ji doporučil ostatním”

pan Pavel

pan Pavel

Stará Boleslav — 20. května 2016

„Firma DOMY D.N.E.S. je velmi flexibilní vůči Vaším požadavkům a představám o bydlení. Používá kvalitní materiály a v celku dodržuje termíny. Po celou dobu stavby komunikuje, a pokud nastane nějaký problém, tak jej v rámci možnosti obratem řeší”

pan Jiří

pan Jiří

Písečná — 4. dubna 2016

„DOMY D.N.E.S., s.r.o. jsou profesionální stavební firmou, která plní závazky a vychází vstříc zákazníkům."

pan Libor

pan Libor

Velký Dřevíč — 29. ledna 2016

„Rychlost, kvalita. S firmou DOMY D.N.E.S. s.r.o. jsem byl spokojený a doporučil bych ji ostatním”

pan Pavel

pan Pavel

Hustopeče — 6. listopadu 2015

„Dobrá spolupráce a kvalitní práce”

Pan Tomáš

Pan Tomáš

— 7. října 2015

„S manželkou a synem již nějakou dobu bydlíme ve vysněném domečku, který nám postavila Vaše firma. Jsme velmi spokojeni a chtěl bych Vám aspoň touto cestou, za sebe a rodinu, poděkovat. ”

pan Petr

pan Petr

Svinaře — 29. září 2015

„Obecně jsem spokojen. Je to dobrá firma.”

paní Klára a pan Jan

paní Klára a pan Jan

Zlín — 16. srpna 2015

„Jsme spokojeni s tím, co jsme si vybrali. Důležité bylo, že se neměnili žádné ceny ani termíny, takže od začátku do konce jsme věděli, na čem jsme. Vše dodrželi."

Pan Ota

Pan Ota

Kuřim — 30. dubna 2015

„Spolupráce s firmou DOMY D.N.E.S. s.r.o. byla po všech stránkách vynikající, doporučuji každému stavebníkovi, mít peníze, tak s nimi stavím i další domy.”

pan Mirek

pan Mirek

Postřelmov — 30. září 2014

„DOMY D.N.E.S. = Kvalitní a rychlé bydlení”

Postavili jsme