Postavili jsme

Právě stavíme 8 domů

 • Typový dům ve Velké Bíteši.

  Ve Velké Bíteši náš tento týden čeká výstavba upraveného typového domu v rozsahu dům bez interiéru. Nosná obvodová konstrukce bude tvořená certifikovanými panely se skladbou DNK Difu. Objekt bude zastřešen valbovou střechou tvořenou příhradovými vazníky.

   

  Detail rozestavěného domu
 • Dne 17.6. jsme zahájili montáž rodinného domu v Dolní Lutyni.

  V Dolní Lutyni, nacházející se v Moravskoslezkém kraji, jsme zahájili výstavbu individuálního bungalovu zastřešeného valbovou střechou. Nosná obvodová konstrukce bude tvořená certifikovanými panely se skladbou DNK Comfort.

  Detail rozestavěného domu
 • Individuální patrový dům u Jihlavy

  Dne 3.6. 2019 byla zahájená montáž domu v Polné u Jihlavy.

  Rodinný dům je realizovaný ve svažitém terénu. Půdorys domu je tvaru obdélníku zastřešený krovovou kostrukcí. Pro obvodové stěny je použitá skladba DNK Comfort. Stavba bude předaná jako dům bez interiéru investorům, kteří provedou vlastní dokončení stavby.

  Detail rozestavěného domu
 • Individuální bungalov s garážovým stáním u Telče

  Dne 21.5. 2019 jsme začali s realizací individuálního bungalovu nedaleko Telče. Rodinný dům v rozsahu dům bez interiéru (DBI) jsme vystavěli na připravenou základovou desku klientem. Dům má půdorys tvaru "L" s dispozicí 5+kk. Obvodové stěny a příčky budou realizovány certifikovanými celostěnovými panely v systému DNK Panely. Objekt bude zastřešen sedlovými střechami pomocí příhradových vauzníků. Stavba bude dokončena v rozsahu dům bez interiéru (DBI).

  Detail rozestavěného domu
 • Individuální bungalov se zelenou střechou u Svitav

  Dne 8.4. 2019 jsme zahájali výstavbu individuálního rodinného domu nedaleko Svitav.

  Bungalov je navržený v systému DNK Panely. Klient zvolil skladbu obvodových stěn DNK Comfort. Nosnou konstrukci střechy tvoří příhradové vazníky, které vytvářejí podstřešní úložný prostor. Pultová střecha domu a terasy je řešená s vegetační vrstvou a extenzivní zelení. Stavba je založená na připravené základové konstrukci. Dům o velikosti 4+kk je ideální pro čtyřčlenou rodinu. Tvar domu je obdélníkově členitý.  Dne 8.9. 2019 proběhne předání domu klientovi v rozsahu dům bez interiéru.

  Máte-li zájem navštívit tento dům, stačí nás kontaktovat. 

  Detail rozestavěného domu
 • Individuální patrový dům v Třebíči

  Nepříliš tradiční výstavba rodinného domu probíhala v zastavěné části Třebíče. Na připravenou základovou desku byla montovaná stavba obdélníkového půdorysu o dispozici 3+kk. Střešní konstrukce je sedlová, vytvořená z krovové konstrukce. Obvodové stěny jsou tvořené z celostěnových panelů DNK Comfort. Dům bude dokončený, jako dům bez interiéru. 

  Detail rozestavěného domu
 • Bungalov v Mohelně

  Dne 17.září byla zahájená stavba nedaleko Moravského Krumlova v Mohelně. 

  Základová deska byla realizovaná na svažitém pozemku. Dům je tvořený z celostěnových panelů DNK Comfort, je to difúzně otevřený systém. Střešní konstrukce je tvořená příhradovými vazníky. Dům má půdorys do „L“ o velikosti dispozice 5+kk. Nyní probíhá pokládka střešní krytiny. Poté budou následovat podlahové konstrukce a venkovní fasáda. Poté se budou provádět elektroinstalace a vodoinstalace. Dům má být dokončený jako dům bez interiéru. 

  Dne 25.1.2019 byl dům předaný investorům a nyní se mohou s chutí pustit do realizace interiéru.

  Zajímá Vás jak taková stavba vypadá? Kontaktujte nás a my Vás v ní provedeme. 

  Detail rozestavěného domu
 • Bungalov u Velké Bíteše

  Dne 18.6.2018 jsme zahajovali stavbu nedaleko Velké bíteše v obci Svatoslav. 

  Dům je ralizován na svažitém terénu. Konstrukce je tvořená z celostěnových panelů. Tyto panely mají difúzně otevřenou konstrukci. Střešní konstrukci tvoří příhradové vazníky. Dům má obdélníkový půdorys o velikosti dispozice 3+kk. Nyní probíhá betonování podlahových konstrukcí, dále se bude pokračovat instalací elektra, vody a sanity. Dům má být dokončený jako dům bez interiéru. Dne 9.11.2018 se má dům předávat investorovi. 

  Detail rozestavěného domu

Názory našich klientů

17 názorů

pan Libor

pan Libor

Petrůvky — 8. září 2017

„Tuto firmu velice vřele doporučuji. Po jednání s Panem Tesařem jsem byl s touto firmou naprosto spokojen."

pan Jiří

pan Jiří

Lhotka — 15. srpna 2017

„Komunikace a realizace proběhly v pořádku. Všechno bylo skvělé a dodržené termíny byly tak, jak měly být!”

paní Jarmila

paní Jarmila

Velké Pavlovice — 14. července 2017

„Výborná kvalitní firma, se kterou jsem byla spokojená. Veškeré domluvené termíny a materiály byly dodány, vyšli mi vstříc, jsem nadmíru spokojená a firmu doporučuji ostatním!”

pan Pavel

pan Pavel

Dvůr Králové — 31. května 2017

„Jsem víceméně spokojený s rychlostí provedení domu. Většina prací byla provedená úplně perfektně. Hlavně je potřeba zlepšit komunikativnost se stavbyvedoucím.”

pan Tomáš

pan Tomáš

Drásov — 21. října 2016

„Byl jsme spokojený s kvalitou služeb firmy DOMY D.N.E.S. s.r.o. a nemusel jsem se bát, že některé věci tam budou chtít ošidit. Vždycky jsem se mohl spolehnout na to, že se bude dát domluvit a věci tak řeší proaktivně.”

paní Hana

paní Hana

Studénky — 14. října 2016

„Rodinná firma, která má osobní přístup, který se projeví do samotného díla”

pan Jiří

pan Jiří

Chaloupky — 16. září 2016

„Myslím, že tuto firmu mohu jednoznačně doporučit pro její seriózní přístup k zákazníkům a poctivé a přesné naplňování dohod a smluv.”

pan David

pan David

Náchod — 16. září 2016

„Byl jsem spokojený s firmou DOMY D.N.E.S. s.r.o. a rád bych ji doporučil ostatním”

pan Pavel

pan Pavel

Stará Boleslav — 20. května 2016

„Firma DOMY D.N.E.S. je velmi flexibilní vůči Vaším požadavkům a představám o bydlení. Používá kvalitní materiály a v celku dodržuje termíny. Po celou dobu stavby komunikuje, a pokud nastane nějaký problém, tak jej v rámci možnosti obratem řeší”

pan Jiří

pan Jiří

Písečná — 4. dubna 2016

„DOMY D.N.E.S., s.r.o. jsou profesionální stavební firmou, která plní závazky a vychází vstříc zákazníkům."

pan Libor

pan Libor

Velký Dřevíč — 29. ledna 2016

„Rychlost, kvalita. S firmou DOMY D.N.E.S. s.r.o. jsem byl spokojený a doporučil bych ji ostatním”

pan Pavel

pan Pavel

Hustopeče — 6. listopadu 2015

„Dobrá spolupráce a kvalitní práce”

Pan Tomáš

Pan Tomáš

— 7. října 2015

„S manželkou a synem již nějakou dobu bydlíme ve vysněném domečku, který nám postavila Vaše firma. Jsme velmi spokojeni a chtěl bych Vám aspoň touto cestou, za sebe a rodinu, poděkovat. ”

pan Petr

pan Petr

Svinaře — 29. září 2015

„Obecně jsem spokojen. Je to dobrá firma.”

paní Klára a pan Jan

paní Klára a pan Jan

Zlín — 16. srpna 2015

„Jsme spokojeni s tím, co jsme si vybrali. Důležité bylo, že se neměnili žádné ceny ani termíny, takže od začátku do konce jsme věděli, na čem jsme. Vše dodrželi."

Pan Ota

Pan Ota

Kuřim — 30. dubna 2015

„Spolupráce s firmou DOMY D.N.E.S. s.r.o. byla po všech stránkách vynikající, doporučuji každému stavebníkovi, mít peníze, tak s nimi stavím i další domy.”

pan Mirek

pan Mirek

Postřelmov — 30. září 2014

„DOMY D.N.E.S. = Kvalitní a rychlé bydlení”

Stáhněte si náš ceník a katalog

Stáhněte si náš ceník a katalog - obrázek