Právě stavíme 10 domů

 • Bungalow v Moravských Budějovicích

  Dne 22.1.2018 jsme zahájili stavbu v Moravských Budějovicích.

  Dům bude realizovaný v zastavěné lokalitě. Objekt bude ukládaný na mírně svahovitém terénu. Obvodové konstrukce jsou tvořeny z celostěnových panelu DNK Comfort. Střešní konstrukce bude tvořená příhradovými vazníky. Tento týden se bude realizovat hrubá stavba. Panely se budou ukládat pomocí jeřábu. Stupněm dokončení této stavby bude Dům bez interiéru. 

  Máte-li zájem navštívit naší stavbu a vidět průběh realizace, neváhejte nás kontaktovat. 

  Detail rozestavěného domu
 • Bungalow nedaleko Mělníku

  Dne 8.1.2018 jsme zahájili stavbu v Radouně u Štětí.

  Terén na který tuto stavbu realizujeme je mírně svažitý. Klientům se líbil náš typový dům BUNGALOW B 91, ze kterého jsme vycházeli v tomto návrhu. Dům má půdorys ve tvaru „L” o velikosti dispozice 4+kk. Objekt má valbovou střechu tvořenou z příhradových vazníků. Hrubá stavba z panelů je hotová, nyní se bude pokračovat parotěsy. Příští týden se bude pokládat střešní krytina. Dům má být dokončený jako dům bez interiéru. 

  Pokud budete mít zájem navštívit naší stavbu a vidět průběh prací, neváhejte nás kontaktovat. 

  Detail rozestavěného domu
 • Dvoupodlažní dům nedaleko Prahy

  Dne 11.12.2017 jsme převzali desku v Jesenici nedaleko Prahy.

  Dům bude realizován na rovinatém pozemku. Jedná se o dvoupodlažní dům o velikosti dispozice 5+kk. Objekt má půdorys do „L”, který bude zastřešený valbovou střechou. Střešní konstrukce bude tvořená příhradovými vazníky. Obvodové stěny jsou z celostěnových panelů DNK Comfort, jedná se o sendvičové konstrukce. Střešní krytina je položená. Konstrukce podlah a zateplení střešní konstrukce je hotové. Hrubá uzavřená stavba je dokončená. Pokračujeme zateplením podlah extrudovaným polystyrénem. 

  Detail rozestavěného domu
 • Individuální dřevostavba v Třebíči

  Dne 27.11.2017 jsme zahájili výstavbu rodinného domu v Třebíči.

  Dům byl realizovaný na rovinatém pozemku. Objekt má obdélníkový půdorys s dispozici o velikosti 3+kk. Obvodové konstrukce jsou vytvořené z celostěnových panelů DNK Comfort. V domě bude rekuperační jednotka, proto jsou zde zvýšené panely. Dům je zvláštní v tom, že střešní konstrukci má sestavenou ze dvou střešních rovin a každá rovina má jiný sklon. Laťování je hotové a krytina je položená. Střešní konstrukce je zateplen, konstrukce podlah dokončené. Test BLOWER DOOR máme zasebou. Tento týden je náplánované podlahové vytápění a montáž rekuperační jednotky. 

  Pokud chcete navštívit tento dům, kontaktujte někoho z našeho obchodního týmu. 

  Detail rozestavěného domu
 • Bungalov s garáži nedaleko Třebíče

  Dne 20.11.2017 jsme zahájili výstavbu rodiného domu v Želeticích.

  Dům byl realizovaný na svažitém terénu. Objekt má obdélníkový půdorys o dispozici 4+kk. Střešní konstrukce je valbová, vytvořená z příhradových vazníků. Obvodové konstrukce jsou tvořené z celostěnových panelů DNK Comfort. Výška panelu musela být navýšená, protože v domě je navržená rekuperační jednotka a vzduchotechnika je vedená ve zvýšeném podhledu. Součástí domu je garáž, ta je vytvořená z panelů DNK Economy. Střešní konstrukce je dokončená a zafoukaná celulózovou izolací. Elektrické podlahové vytápění je dokončené. Tento týden budeme výlévat podlahové konstrukce. 

  Pokud máte zájem se podívat na naší stavbu, tak nás neváhejte kontaktovat. 

   

   

  Detail rozestavěného domu
 • Bungalov u Prahy

  Dne 13.11. 2017 jsme zahájili stavbu typového domu  nedaleko Prahy.

  Dům se realizoval na rovinatém pozemku. Klienti si zvolili náš typový dům B 03, který chtěli mírně poupravit. Obvodové konstrukce jsou tvořené z celostěnových panelu DNK Comfort. Objekt má obdélníkový půdorys s dispozici 3+kk. Střešní konstrukce je valbová, vytvořená z příhradových vazníků. Stavba se nyní blíží do finále. Tento týden nás čekají sádrokartony. Poté se dům bede kompletovat a bude nachystaný pro investory. Dům bude dokončený jako dům bez interiéru. 

  Zajímá Vás průběh stavby a chcete takovou stavbu vidět na vlastní oči? Neváhejte nás kontaktovat. 

   

  Detail rozestavěného domu
 • Bungalov s garáží na Moravě

  Dne 16.10.2017 jsme zahájili stavbu ve Velkých Bílovicích. 

  Dům byl realizovaný na rovinatém pozemku. Jedná se o bungalov s dispozicí 4+kk. Dům má půdorys do „L” s valbovou střechou a nad garáží je sedlová střecha. Střešní konstrukce je složená z příhradových vazníků. Obvodové kostrukce jsou složené z celostěnového panelu DNK Comfort a stěny v garáži z panelu DNK Economy. Nyní nám zbývají sádrokartony, které se budou provádět tento týden. Poté se dům bude kompletovat, aby mohl být předaný 28.2.2018 investorovi. Dům bude dokončený jako dům bez interiéru, tento stupeň provedení je rozšířený o garáž a základovou desku. 

  Detail rozestavěného domu
 • Patrový dům u Ústí nad Labem

  Dne 11.9.2017 jsme započali se stavbou patrového domu u Ústí nad Labem.

  Dům se ukládal na mírně svažitý pozemek. Dispozice domu je o velikosti 4+kk. Dům je tvořený z celostěnových panelů DNK Standart. Dům má obdélníkový půdorys se sedlovou střechou. Střešní konstrukce je doplněná vikýřem. Hrubá stavba je už hotová. Podlahové vytápění je hotové. Tento týden provádíme sádrokartony. Dům má být vyhotovený a předaný klientům ve formě DBI, nebo-li dům bez interiéru. 

  Detail rozestavěného domu
 • Bungalov ve Velké Bíteši

  Dne 21.8.2017 jsme zahájili výstavbu našeho typového domu B 03 ve Velké Bíteši.

  Dům byl realizovaný na svažitém terénu. Dům má obdélníkový půdorys o dispozici 3+kk. Střešní konstrukce je valbová, vytvořená z příhradových vazníků. Obvodové stěny jsou z panelu DNK Comfort. V domě jsou nyní hotové obklady, dlažba a elektrické přípojky. Dům bude hotový 31.1.2018 a bude se předávat ivestorovi.

  Detail rozestavěného domu
 • Bungalov v Pelhřimově

  Dne 31.7.2017 jsme zahájili stavbu v Pelhřimově. 

  Klientka si vybrala náš typový dům B 04 s mírnou úpravou dispozice. Dům byl realizovaný na rovinatém pozemku o velikosti dispozice 4+kk. Konstrukce je tvořená z celostěnových panelů DNK Comfort. Objekt má obdélníkový půdorys, střešní konstrukce je valbová vytvořená z příhradových vazníků. V domě se ještě dodělává elektrické vedení a obklady. V lednu by měla být stavba předána investorovi.

   

  Detail rozestavěného domu

Názory našich klientů

16 názorů

pan Libor

pan Libor

Petrůvky — 8. září 2017

„Tuto firmu velice vřele doporučuji. Po jednání s Panem Tesařem jsem byl s touto firmou naprosto spokojen."

pan Jiří

pan Jiří

Lhotka — 15. srpna 2017

„Komunikace a realizace proběhly v pořádku. Všechno bylo skvělé a dodržené termíny byly tak, jak měly být!”

paní Jarmila

paní Jarmila

Velké Pavlovice — 14. července 2017

„Výborná kvalitní firma, se kterou jsem byla spokojená. Veškeré domluvené termíny a materiály byly dodány, vyšli mi vstříc, jsem nadmíru spokojená a firmu doporučuji ostatním!”

pan Pavel

pan Pavel

Dvůr Králové — 31. května 2017

„Jsem víceméně spokojený s rychlostí provedení domu. Většina prací byla provedená úplně perfektně. Hlavně je potřeba zlepšit komunikativnost se stavbyvedoucím.”

pan Tomáš

pan Tomáš

Drásov — 21. října 2016

„Byl jsme spokojený s kvalitou služeb firmy DOMY D.N.E.S. s.r.o. a nemusel jsem se bát, že některé věci tam budou chtít ošidit. Vždycky jsem se mohl spolehnout na to, že se bude dát domluvit a věci tak řeší proaktivně.”

paní Hana

paní Hana

Studénky — 14. října 2016

„Rodinná firma, která má osobní přístup, který se projeví do samotného díla”

pan Jiří

pan Jiří

Chaloupky — 16. září 2016

„Myslím, že tuto firmu mohu jednoznačně doporučit pro její seriózní přístup k zákazníkům a poctivé a přesné naplňování dohod a smluv.”

pan David

pan David

Náchod — 16. září 2016

„Byl jsem spokojený s firmou DOMY D.N.E.S. s.r.o. a rád bych ji doporučil ostatním”

pan Pavel

pan Pavel

Stará Boleslav — 20. května 2016

„Firma DOMY D.N.E.S. je velmi flexibilní vůči Vaším požadavkům a představám o bydlení. Používá kvalitní materiály a v celku dodržuje termíny. Po celou dobu stavby komunikuje, a pokud nastane nějaký problém, tak jej v rámci možnosti obratem řeší”

pan Jiří

pan Jiří

Písečná — 4. dubna 2016

„DOMY D.N.E.S., s.r.o. jsou profesionální stavební firmou, která plní závazky a vychází vstříc zákazníkům."

pan Libor

pan Libor

Velký Dřevíč — 29. ledna 2016

„Rychlost, kvalita. S firmou DOMY D.N.E.S. s.r.o. jsem byl spokojený a doporučil bych ji ostatním”

pan Pavel

pan Pavel

Hustopeče — 6. listopadu 2015

„Dobrá spolupráce a kvalitní práce”

pan Petr

pan Petr

Svinaře — 29. září 2015

„Obecně jsem spokojen. Je to dobrá firma.”

paní Klára a pan Jan

paní Klára a pan Jan

Zlín — 16. srpna 2015

„Jsme spokojeni s tím, co jsme si vybrali. Důležité bylo, že se neměnili žádné ceny ani termíny, takže od začátku do konce jsme věděli, na čem jsme. Vše dodrželi."

Pan Ota

Pan Ota

Kuřim — 30. dubna 2015

„Spolupráce s firmou DOMY D.N.E.S. s.r.o. byla po všech stránkách vynikající, doporučuji každému stavebníkovi, mít peníze, tak s nimi stavím i další domy.”

pan Mirek

pan Mirek

Postřelmov — 30. září 2014

„DOMY D.N.E.S. = Kvalitní a rychlé bydlení”

Postavili jsme