Právě stavíme 10 domů

 • Bungalov u Uherského Hradiště

  Dne 9.4.2018 byla zahájená výstavba rodiného domu v Prakšicích. 

  Objekt byl realizovaný na téměř rovinatém terénu. Objekt je tvořený z celostěnových panelů DNK system s.r.o. Ty byly ukládány pomocí jeřábu na základovou desku. Střešní konstrukce je tvořená z příhradových vazníků. Dům má půdorys do „L” , o velikosti dispozice 5+kk. Hrubá stavba z vazníku a ze stěn je dokončená. Nyní na nás čeká zalaťování střešní konstrukce a pokládka střešní krytiny, tyto práce by měly probíhat od 23.4.2018. Dům má být dokončený jako dům bez interiéru. Dne 28.9.2018 by se měl dům předávat investorům. 

  Přejete si navštívit tuto stavbu a vidět jak tento proces celý probíhá? Neváhejte nás kontakovat a my Vám provedeme a vše ukážeme. 

   

  Detail rozestavěného domu
 • Bungalow s plochou střechou

  Dne 19.3.2018 jsme zahájili vystavbu ve Všestarech.

  Dům je realizovaný na svažitém terénu. Dům má půdorys do „L” a bude zastřešený plochou střechou. Hrubá stavba z panelů je dokončená, nyní se bude provádět zaklápění vršku. Plochá střecha bude zahájená dne 27.3.2018. Dům bude dokončený jako hrubá uzavřená stavba. Dne 1.5.2018 bude dům předaný investorům na dokončení. 

  Detail rozestavěného domu
 • Individuální bungalov u Brna

  Dne 5.3.2018 jsme zahájili stavbu v Pohořelicích.

  Dům byl realizovaný na svažitém terénu. Objekt je tvořený z celostěnových panelů DNK Comfort. Střešní konstrukce je tvořená z příhradových nosníků. Dům má obdélníkový půdorys. Střešní krytina,  parotěsy a vzduchotechnika je už kompletní. Střešní kontrukci  máme zaizolavanou a zafoukanou celulózovou izolací. Zateplení podlah extrudovaným polystyréném je již také dokončené. Podlahové konstrukce jsou nyní vybetonované, nařadě máme elektroinstalace.  Po dokončení elektroinstalací se v domě bude provádět sádrokartonáž. Dům bude dokončený jako dům bez interiéru. Dne 20.7.2018 se dům bude předávat investorovi. 

  Zajímá Vás, jak taková stavba probíhá, tak nás neváhejte kontaktovat. 

  Detail rozestavěného domu
 • Typový dům u Prahy

  Dne 19.2.2018 jsme zahájili stavbu ve Štíhlici.

  Základová deska byla realizovaná na rovinatém terénu. Obvodové konstrukce jsou tvořeny z celostěnnových panelů DNK Comfort. Panely se ukládaly na desku pomocí jeřábu. Střešní konstrukce je sedlová. Tento dům vycházel z našeho typového domu Family F 03, s mírnou úpravou dispozice. Hrubá uzavřená stavba je dokončená. Elektroinstalace a vodoinstace jsou kompletně dokončené. Nyní se podhled a stěny budou záklápět sádrokartonovými deskami. Po zaklopení příček sádrokartonovými deskami, se bude provádět kompletace eletra. Dům bude dokončený, jako dům bez interiéru.  Dne 4.6.2018 se dům bude předávat investorům. 

  Pokud si budete přát tuto stavbu navštívit, neváhejte nás kontaktovat. 

  Detail rozestavěného domu
 • Bungalow v Moravských Budějovicích

  Dne 22.1.2018 jsme zahájili stavbu v Moravských Budějovicích.

  Dům bude realizovaný v zastavěné lokalitě. Objekt bude ukládaný na mírně svažitém terénu. Obvodové konstrukce jsou tvořeny z celostěnových panelu DNK Comfort. Střešní konstrukce bude tvořená příhradovými vazníky. Hrubá stavba z panelů a laťování jsou dokončené. Střešní krytinu už máme položenou, i zateplení podlahových konstrukcí extrudovaným polystyréném. Elektroinstalace už jsou za námi a nyní budeme pokračovat zaklápěním příček sádrokartonovými deskami. Blížíme se do finále, po provedení SDK nám zbývá už jen kompletace a dům se bude moci předat investorům.  Stupněm dokončení této stavby bude Dům bez interiéru. 

  Máte-li zájem navštívit naší stavbu a vidět průběh realizace, neváhejte nás kontaktovat. 

  Detail rozestavěného domu
 • Bungalow nedaleko Mělníku

  Dne 8.1.2018 jsme zahájili stavbu v Radouně u Štětí.

  Terén na který tuto stavbu realizujeme je mírně svažitý. Klientům se líbil náš typový dům BUNGALOW B 91, ze kterého jsme vycházeli v tomto návrhu. Dům má půdorys ve tvaru „L” o velikosti dispozice 4+kk. Objekt má valbovou střechu tvořenou z příhradových vazníků. Zafoukání celulózovou izolací, zateplení podlahových konstrukcí extrudovaným polystyrénem je dokončené. Zaklápění příček sádrokartonovými deskami je již za námi.  Nyní už jen kompletace a dům bude přichystaný na předavání. Dům má být dokončený jako dům bez interiéru. 

  Pokud budete mít zájem navštívit naší stavbu a vidět průběh prací, neváhejte nás kontaktovat. 

  Detail rozestavěného domu
 • Dvoupodlažní dům nedaleko Prahy

  Dne 11.12.2017 jsme převzali desku v Jesenici nedaleko Prahy.

  Dům bude realizován na rovinatém pozemku. Jedná se o dvoupodlažní dům o velikosti dispozice 5+kk. Objekt má půdorys do „L”, který bude zastřešený valbovou střechou. Střešní konstrukce bude tvořená příhradovými vazníky. Obvodové stěny jsou z celostěnových panelů DNK Comfort, jedná se o sendvičové konstrukce. Střešní krytina je položená. Konstrukce podlah a zateplení střešní konstrukce je hotové. Hrubá uzavřená stavba je dokončená. Zaklopení příček sádrokartonovými deskami již proběhlo a teď už jen kompletace elektra. Doděláváme detaily, jako jsou například palubky a poté dům  bude přichystaný na předání investorům. Stupněm dokončení bude dům bez interiéru.

  Detail rozestavěného domu
 • Individuální dřevostavba v Třebíči

  Dne 27.11.2017 jsme zahájili výstavbu rodinného domu v Třebíči.

  Dům byl realizovaný na rovinatém pozemku. Objekt má obdélníkový půdorys s dispozici o velikosti 3+kk. Obvodové konstrukce jsou vytvořené z celostěnových panelů DNK Comfort. V domě bude rekuperační jednotka, proto jsou zde zvýšené panely. Dům je zvláštní v tom, že střešní konstrukci má sestavenou ze dvou střešních rovin a každá rovina má jiný sklon. Laťování je hotové a krytina je položená. Střešní konstrukce je zateplená, konstrukce podlah dokončené. Test BLOWER DOOR máme zasebou. Máme namontovanou rekuperační jednotku a podlahové vytápění. Podlahové konstrukce jsou vybetonované, nyní probíhá broušení sádrokartonových desek. Poté kompletace a předání investorovi.

  Pokud chcete navštívit tento dům, kontaktujte někoho z našeho obchodního týmu. 

  Detail rozestavěného domu
 • Bungalov s garáži nedaleko Třebíče

  Dne 20.11.2017 jsme zahájili výstavbu rodiného domu v Želeticích.

  Dům byl realizovaný na svažitém terénu. Objekt má obdélníkový půdorys o dispozici 4+kk. Střešní konstrukce je valbová, vytvořená z příhradových vazníků. Obvodové konstrukce jsou tvořené z celostěnových panelů DNK Comfort. Výška panelu musela být navýšená, protože v domě je navržená rekuperační jednotka a vzduchotechnika je vedená ve zvýšeném podhledu. Součástí domu je garáž, ta je vytvořená z panelů DNK Economy. Střešní konstrukce je dokončená a zafoukaná celulózovou izolací. Elektrické podlahové vytápění a zaklopení příček sádrokartonovými deskami je dokončené. Nyní jsou na řadě rozvody vody a elektriky poté kompletace.

  Pokud máte zájem se podívat na naší stavbu, tak nás neváhejte kontaktovat. 

   

   

  Detail rozestavěného domu
 • Bungalov u Prahy

  Dne 13.11. 2017 jsme zahájili stavbu typového domu nedaleko Prahy v obci Líbeznice.

  Dům se realizoval na rovinatém pozemku. Klienti si zvolili náš typový dům B 03, který chtěli mírně poupravit. Obvodové konstrukce jsou tvořené z celostěnových panelu DNK Comfort. Objekt má obdélníkový půdorys s dispozici 3+kk. Střešní konstrukce je valbová, vytvořená z příhradových vazníků. Stavba se blíží do finále. Zaklopení příček sádrokartonovými deskami máme již hotové a kompletaci za sebou. Provádíme venkovní fasádu. Dům je dokončený jako dům bez interiéru. 

  Zajímá Vás průběh stavby a chcete takovou stavbu vidět na vlastní oči? Neváhejte nás kontaktovat. 

   

  Detail rozestavěného domu

Názory našich klientů

16 názorů

pan Libor

pan Libor

Petrůvky — 8. září 2017

„Tuto firmu velice vřele doporučuji. Po jednání s Panem Tesařem jsem byl s touto firmou naprosto spokojen."

pan Jiří

pan Jiří

Lhotka — 15. srpna 2017

„Komunikace a realizace proběhly v pořádku. Všechno bylo skvělé a dodržené termíny byly tak, jak měly být!”

paní Jarmila

paní Jarmila

Velké Pavlovice — 14. července 2017

„Výborná kvalitní firma, se kterou jsem byla spokojená. Veškeré domluvené termíny a materiály byly dodány, vyšli mi vstříc, jsem nadmíru spokojená a firmu doporučuji ostatním!”

pan Pavel

pan Pavel

Dvůr Králové — 31. května 2017

„Jsem víceméně spokojený s rychlostí provedení domu. Většina prací byla provedená úplně perfektně. Hlavně je potřeba zlepšit komunikativnost se stavbyvedoucím.”

pan Tomáš

pan Tomáš

Drásov — 21. října 2016

„Byl jsme spokojený s kvalitou služeb firmy DOMY D.N.E.S. s.r.o. a nemusel jsem se bát, že některé věci tam budou chtít ošidit. Vždycky jsem se mohl spolehnout na to, že se bude dát domluvit a věci tak řeší proaktivně.”

paní Hana

paní Hana

Studénky — 14. října 2016

„Rodinná firma, která má osobní přístup, který se projeví do samotného díla”

pan Jiří

pan Jiří

Chaloupky — 16. září 2016

„Myslím, že tuto firmu mohu jednoznačně doporučit pro její seriózní přístup k zákazníkům a poctivé a přesné naplňování dohod a smluv.”

pan David

pan David

Náchod — 16. září 2016

„Byl jsem spokojený s firmou DOMY D.N.E.S. s.r.o. a rád bych ji doporučil ostatním”

pan Pavel

pan Pavel

Stará Boleslav — 20. května 2016

„Firma DOMY D.N.E.S. je velmi flexibilní vůči Vaším požadavkům a představám o bydlení. Používá kvalitní materiály a v celku dodržuje termíny. Po celou dobu stavby komunikuje, a pokud nastane nějaký problém, tak jej v rámci možnosti obratem řeší”

pan Jiří

pan Jiří

Písečná — 4. dubna 2016

„DOMY D.N.E.S., s.r.o. jsou profesionální stavební firmou, která plní závazky a vychází vstříc zákazníkům."

pan Libor

pan Libor

Velký Dřevíč — 29. ledna 2016

„Rychlost, kvalita. S firmou DOMY D.N.E.S. s.r.o. jsem byl spokojený a doporučil bych ji ostatním”

pan Pavel

pan Pavel

Hustopeče — 6. listopadu 2015

„Dobrá spolupráce a kvalitní práce”

pan Petr

pan Petr

Svinaře — 29. září 2015

„Obecně jsem spokojen. Je to dobrá firma.”

paní Klára a pan Jan

paní Klára a pan Jan

Zlín — 16. srpna 2015

„Jsme spokojeni s tím, co jsme si vybrali. Důležité bylo, že se neměnili žádné ceny ani termíny, takže od začátku do konce jsme věděli, na čem jsme. Vše dodrželi."

Pan Ota

Pan Ota

Kuřim — 30. dubna 2015

„Spolupráce s firmou DOMY D.N.E.S. s.r.o. byla po všech stránkách vynikající, doporučuji každému stavebníkovi, mít peníze, tak s nimi stavím i další domy.”

pan Mirek

pan Mirek

Postřelmov — 30. září 2014

„DOMY D.N.E.S. = Kvalitní a rychlé bydlení”

Postavili jsme