RACIO

RACIO

Informace o domu

Dům RACIO jsme vytvořili na základě žádostí našich klientů, je tedy ideálním shrnutím všech jejich požadavků. Dům je určen jak pro mladé rodiny, které potřebují prostor pro své děti, tak pro samostatně žijící manžele, kteří touží po svém soukromí, místě pro koníčky nebo prostoru pro návštěvy. Pokoje jsou umístěny v klidové části domu s výhledem do zahrady nebo předzahrádky.

RACIO je dům, který Vám nabídne mnoho úložných prostor a přiměřeně velké pokoje. Jedna z předností domu, kterou ocení především ženy, je spíž do které se vstupuje přímo z kuchyně. Dále pak prostorné zádveří s vestavnou skříní a místem pro botník. Kuchyň je navržena účelově s maximálním využitím prostoru. Pro příjemný pocit „tepla rodinného krbu“ jsou v jídelně umístěna krbová kamna, která dodají teplo celé obývací a kuchyňské části domu. Z obývacího pokoje se vstupuje přímo na zahradní dřevěnou terasu. Pokud je dům umístěn na úzkém pozemku, je možné přesunout francouzské okno do jídelního koutu a získat nádherný výhled přímo do zahrady.

Technická místnost do které se vstupuje přímo ze zádveří slouží zároveň jako samostatné WC. V technické místnosti je umístěn bojler, pračka a případně sušička. Zároveň se zde najde dostatek místa pro úklidové prostředky a nářadí na údržbu domu. Koupelna je umístěna v zadní klidové části domu u ložnic. Je vybavena umyvadlem, vanou, toaletou a samostatným sprchovým koutem.

Dispozice: 4+kk | 4+1

Počet pater: přízemní

Podlahová plocha: 99m2

Zastavěná plocha: 117m2

Výška hřebene: 5.3m

Půdorys

Rozsahy dodávek a prací:

Navržené technologie v našich domech:

Podívejte se na hotové realizace domu RACIO