Aktuality

  • 27. srpna 2020
   Srdečně Vás zveme na pravidelnou akci Den otevřených dřevostaveb, která se uskuteční v sobotu 10. 10. 2020 od 10 do 17 hodin. Přijďte se za námi podívat a zjistit, jak vznikají moderní dřevostavby. Prohlédněte si celý proces výroby domu v naší hale v Třebíči nebo přímo v některém z rozestavěných domů. Bližší informace doplníme v průběhu podzimu.    Těšíme se na Vás.
  • 1. dubna 2020
   Moderní bungalov na úpatí Krušných hor je příkladem toho, že dřevo nemusí být pouze nosným prvkem konstrukce. Provětrávaná fasáda pod dřevěným obkladem Rhombus zaručí dlouhodobou funkčnost celého řešení. Lehce netradiční odstín šedomodré fasády dává vyniknout kráse přírodního dřeva. Jak se Vy díváte na použití dřeva jako fasádního prvku? Napište nám na náš facebook. 
  • 22. března 2020
   V polovině března 2020 jsme zahájili stavbu bungalovu, předání uzavřené hrubé stavby proběhlo začátekm dubna 2020. 
  • 24. února 2020
   Na konci února 2020 jsme začali s montáží přízemního domu v moravské obci Čechy pod Kosířem. 
  • 17. února 2020
   Plánujete stavět dřevostavbu?  Přijměte naše pozvání na veletrh do Brna na Dřevo a stavby, který proběhne ve dnech 26.-29.2.2020. Přijďte si prohlédnout náš stavební systém a načerpat inspiraci. Naši obchodníci a projektatni jsou připraveni zodpověděť všechny Vaše dotazy.  Pro stažení volné vstupenky nás kontaktujte.  Těšíme se na Vás!  
  • 16. února 2020
   V polovině února 2020 jsme zahájili stavbu individuálního patrového rodinného domu ve svahu v obci Těškovice v okrese Opava. 
  • 2. února 2020
   V únoru 2020 jsme zahájili stavbu bungalovu v obci Nížkovice v okrese Vyškov. Koncem května 2020 dokončujeme dům k předání ve fázi dům bez interiérů. Zákazníci sami dokončí finální povrchy v interiéru jako je výmalba, pokládka podlahové krytiny, instalace interiérových dveří, obložení a zařízení koupelny, vybavení nábytkem.   
  • 2. února 2020
   V únoru 2020 jsme zahájili stavbu individuálního patrového domu v obci Březnice u Zlína ve stupni k dokončení = "dům bez interiéru". 
  • 29. ledna 2020
   Připravili jsme do naší nabídky nový dům - jak se Vám líbí?  Celou nabídku našich typových domů můžete najít v menu TYPOVÉ DOMY https://www.domy-dnes.cz/typove-domy 
  • 13. ledna 2020
   Ingividuální bungalow - hrubá uzavřená stavba. 
  • 9. prosince 2019
   Právě jsme zahájili stavbu individuálního bungalovu bez interiérů. 
  • 29. října 2019
   Dne 29.10.2019 jsme zahájili stavbu individuálního bungalovu. Budeme dodávat v rozsahu dům k dokončení
  • 7. října 2019
   Upravený typový dům Family L02. Dům bez interiéru. 
  • 8. září 2019
   Dům RACIO jsme vytvořili na základě žádostí našich klientů a je ideálním shrnutím všech jejich požadavků. Dům je určen jak pro mladé rodiny, kteří potřebují prostor pro své děti. Zároveň je velmi vhodný pro samostatně žijící manžele, kteří touží po svém soukromí, místě pro koníčky a prostoru pro návštěvy. Pokoje jsou umístěny v klidové části domu s výhledem do zahrady nebo předzahrádky.
  • 6. září 2019
   Dům RACIO (https://youtu.be/7IhcqqClV6E) jsme vytvořili na základě žádostí našich klientů a je ideálním shrnutím všech jejich požadavků. Dům je určen jak pro mladé rodiny, kteří potřebují prostor pro své děti. Zároveň je velmi vhodný pro samostatně žijící manžele, kteří touží po svém soukromí, místě pro koníčky a prostoru pro návštěvy. Pokoje jsou umístěny v klidové části domu s výhledem do zahrady nebo předzahrádky. Cena od 1.170.000 Kč vč. DPH. <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/7IhcqqClV6E" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
  • 29. července 2019
   Začátek 31.týdne 2019 jsme zahájili výstavbou rodinného domu na jižní Moravě. Na připravenou základovou desku, kterou jsme převzaly 24.7.2019, provedeme montáž upraveného typového domu F 02 na přání zákazníka. Jedná se o částečně podsklepený patrový dům s obytným podkrovím ideálnní pro čtyřčlennou rodinu. Pokud máte zájem se podívat na naší stavbu, tak nás neváhejte kontaktovat.   
  • 1. července 2019
   Dne 1.7.2019 jsme zahájili montáž domu ve Velké Bíteši. Jedná se o  upravený typový dům v rozsahu dům bez interiéru. Nosná obvodová konstrukce bude tvořená certifikovanými panely se skladbou DNK Difu. Objekt bude zastřešen valbovou střechou tvořenou příhradovými vazníky.
  • 3. června 2019
   Dne 3.6. 2019 byla zahájená montáž domu v Polné u Jihlavy. Rodinný dům je realizovaný ve svažitém terénu. Půdorys domu je tvaru obdélníku zastřešený krovovou kostrukcí. Pro obvodové stěny je použitá skladba DNK Comfort. Stavba bude předaná jako dům bez interiéru investorům, kteří provedou vlastní dokončení stavby.
  • 24. května 2019
   Dne 7.1. 2019 jsme zahájili výstavbu rodinného domu nedaleko Příbrami.  Realizace domu probíhala v mírně svažitém terénu. Jedná se o dům obdélníkového půdorysu s dispozicí 4+kk zastřešený valbovou střechou, tvořenou příhradovými vazníky. Obvodové stěny a vnitřní příčky jsou realizovány prefabrikovanými celostěnovými panely v systému DNK Panely. Objekt byl dokončen v rozsahu dům bez interiéru a 24.5. byla výstavba dokončena. Pokud máte zájem se podívat na naší stavbu, tak nás neváhejte kontaktovat. 
  • 21. května 2019
   Dne 21.5. 2019 jsme začali s realizací individuálního bungalovu nedaleko Telče. Rodinný dům v rozsahu dům bez interiéru (DBI) jsme vystavěli na připravenou základovou desku klientem. Dům má půdorys tvaru "L" s dispozicí 5+kk. Obvodové stěny a příčky budou realizovány certifikovanými celostěnovými panely v systému DNK Panely. Objekt bude zastřešen sedlovými střechami pomocí příhradových vauzníků. Stavba bude dokončena v rozsahu dům bez interiéru (DBI).
  • 20. května 2019
   Dne 20.5. 2019 jsme zahájili výstavbu individuáního bungalovu na mírně svažitém pozemku. Půdorysně se jedná o dům ve tvaru "L" s dispozicí 4+kk. Střešní konstrukci částečně tvoří sbíjené vazníky, které vytvářejí podstřešní úložný prostor. Druhé křídlo domu je zastřešeno plochou jednoplášťovou střechou s vnitřním odvodněním. Obvodové stěny a vnitřní příčky jsou realizovány prefabrikovanými celostěnovými panely v systému DNK Panely. Objekt bude dokončen v rozsahu hrubé uzavřené stavby.
  • 13. května 2019
   Dne 13.5. 2019 jsme zahájili montáž rodinného domu v rozsahu hrubé uzavřené stavby. Výstavba probíhala na připravené základové desce a podkladní vrstvě betonu. Obvodové stěny jsou realizovány pomocí celostěnových panelů v systému PANELY DNK se skladbou DNK Comfort. Po provedení hrubé stavby bude objekt zastřešen sedlovou střechou tvořenou příhradovými vazníky. Po dokončení těchto prací bude rodinný dům předán investorovi pro vlastní dokončení.
  • 8. dubna 2019
   Dne 8.4. 2019 jsme zahájali výstavbu individuálního rodinného domu nedaleko Svitav. Bungalov je navržený v systému DNK Panely. Klient zvolil skladbu obvodových stěn DNK Comfort. Nosnou konstrukci střechy tvoří příhradové vazníky, které vytvářejí podstřešní úložný prostor. Pultová střecha domu a terasy je řešená s vegetační vrstvou a extenzivní zelení. Stavba je založená na připravené základové konstrukci. Dům o velikosti 4+kk je ideální pro čtyřčlenou rodinu. Tvar domu je obdélníkově členitý.  Dne 8.9. 2019 proběhne předání domu klientovi v rozsahu dům bez interiéru. Máte-li zájem navštívit tento dům, stačí nás kontaktovat. 
  • 29. března 2019
   Dne 26.11. 2018 byla zahájena výstavba rodinného domu poblíž Mladé Boleslavi. Stavba byla vybudována ve svažitém pozemku v západní části obce. Jedná se o objekt s dispozicí 4+kk obdélníkového tvaru, zastřešený sedlovou střecohu tvořenou příhradovými vazníky.Objekt je tvořený z celostěnových panelů DNK system s.r.o. s obvodovou skladbou stěn DNK Comfort. Dům byl dokončen v rozsahu dům bez interiéru (DBI) a dne 29.3.2019 byl předán investorovi na dokončení interiéru.   
  • 15. března 2019
   Dne 29.10. 2018 byla zahájena výstavba domu v Třebíči. Dům byl realizován na svažitém pozemku. Jedná se o individuální výstavbu, podle přání klienta. Dům je obdélníkově členitý. Velikostně se jedná o dispozici 5+kk s garážovým stáním. Stavba je založena na základových mikropilotách. Svislé nosné konstrukce jsou řešeny certifikovaných systémem DNK PANELY. Zastřešen je plochou střechou s vnitřním odvodněním. Dům byl dokončen v etapě dům bez interiéru (DBI) a byl tímto připraven na předání investorovi. Máte zájem naší stavbu navštívit? Kontaktujte prosím někoho z našeho obchodního týmu. 
  • 19. prosince 2018
   Dne 1.10. 2018 jsme zahájili montáž bungalovu nedaleko Blanska. Realizace domu proběhla v zastavené části obce nedaleko Blanska. Dům byl postaven na uliční čáře, čímž byl zachován uliční ráz. Klient zvolil typový dům z naší řady BUNGALOW s menšími stavebními úpravami. Jedná se o dům s dispozicí 4+kk obdélníkového tvaru. Obvodové stěny tvoří certifikovaný systém DNK PANELY se skladbou DNK Comfort. Bungalov je zastřešen sedlovou střechou tvořenou příhradovými vazníky. Dům byl dokončen v rozsahu dům bez interiéru. Pokud budete mít zájem navštívit naší stavbu a vidět průběh prací, neváhejte nás kontaktovat. 
  • 9. května 2018
   Dne 9.5.2018 budeme zahajovat typový dům Bungalov B 04 v Břasech. Objekt bude realizovaný na svažitém terénu. Dům je přízemní s valbovou střechou. Obvodové konstrukce budou tvořené z celostěnových panelů DNK system. Tyto panely se budou montovat pomocí jeřábu na základovou desku. Na obvodové kontrukce se budou dále ukládat příhradové vazníky, poté laťování a střešní krytina. Objekt bude mít obdélníkový půdorys o velikosti dispozice 4+kk. Tento dům bude dokončený jako hrubá uzavřená stavba, dále rozšířená o parotěsnou rovinu a tepelnou izolaci. Dne 22.6.2018 se bude dům předávat investorovi.  Máte-li zájem navštívit jeden z naších rozestavěných domů? Neváhejte nás kontaktovat. 
  • 9. dubna 2018
   Dne 9.4.2018 byla zahájená výstavba rodiného domu v Prakšicích.  Objekt byl realizovaný na téměř rovinatém terénu. Objekt je tvořený z celostěnových panelů DNK system s.r.o. Ty byly ukládány pomocí jeřábu na základovou desku. Střešní konstrukce je tvořená z příhradových vazníků. Dům má půdorys do „L” , o velikosti dispozice 5+kk. Hrubá stavba z vazníku a ze stěn je dokončená. Tento dům byl dokončený jako dům bez interiéru a dne 28.9.2018 byl předán investorovi na dokončení interiéru.  Přejete si navštívit tuto stavbu a vidět jak tento proces celý probíhá? Neváhejte nás kontakovat a my Vám provedeme a vše ukážeme.   
  • 19. března 2018
   Dne 19.3.2018 jsme zahájili vystavbu ve Všestarech. Dům je realizovaný na svažitém terénu. Dům má půdorys do „L” a bude zastřešený plochou střechou. Hrubá stavba z panelů je dokončená, nyní se bude provádět zaklápění vršku. Plochá střecha bude zahájená dne 27.3.2018. Dům bude dokončený jako hrubá uzavřená stavba. Dne 1.5.2018 bude dům předaný investorům na dokončení. 
  • 28. února 2018
   Dne 16.10.2017 jsme zahájili stavbu ve Velkých Bílovicích.  Dům byl realizovaný na rovinatém pozemku. Jedná se o bungalov s dispozicí 4+kk. Dům má půdorys do „L” s valbovou střechou a nad garáží je sedlová střecha. Střešní konstrukce je složená z příhradových vazníků. Obvodové kostrukce jsou složené z celostěnového panelu DNK Comfort a stěny v garáži z panelu DNK Economy. Nyní se dům  kompletuje, aby mohl být předaný 23.2.2018 investorovi. Dům bude dokončený jako dům bez interiéru, tento stupeň provedení je rozšířený o garáž a základovou desku. 
  • 19. února 2018
   Dne 19.2.2018 jsme zahájili stavbu ve Štíhlici. Základová deska byla realizovaná na rovinatém terénu. Obvodové konstrukce jsou tvořeny z celostěnnových panelů DNK Comfort. Panely se ukládaly na základovou desku pomocí jeřábu. Střešní konstrukce je sedlová. Tento dům vycházel z našeho typového domu Family F 03, s mírnou úpravou dispozice. Hrubá uzavřená stavba je dokončená. Elektroinstalace a vodoinstace jsou kompletně dokončené. Podhled a stěny jsou komlpetně zaklopené sádrokartonovými deskami. Tento dům už je dokončený, jako dům bez interiéru.  Dům je předaný investorům.   
  • 19. února 2018
   Dne 21.8.2017 jsme zahájili výstavbu našeho typového domu B 03 ve Velké Bíteši. Dům byl realizovaný na svažitém terénu. Dům má obdélníkový půdorys o dispozici 3+kk. Střešní konstrukce je valbová, vytvořená z příhradových vazníků. Obvodové stěny jsou z panelu DNK Comfort. V domě jsou nyní hotové obklady, dlažba a elektrické přípojky. Dům bude hotový 19.2.2018 a bude se předávat ivestorovi.
  • 5. února 2018
   Dne 5.2.2018 jsme zahájili výstavbu v obci Brázdím.  Pozemek na který se dům začal realizovat je mírně svažitý. Obvodové konstrukce jsou tvořené z celostěnových panelů DNK Comfort. Střešní konstrukce je valbová. Dům bude dokončený, jako hrubá uzavřená stavba. Dílo je však rozšířené o fasádu a zateplení. Dům byl předaný investorům.  Pokud by jste si přáli navštívit naší stavbu, neváhejte nás kontaktovat. 
  • 30. ledna 2018
   Dne 11.9.2017 jsme započali se stavbou patrového domu u Ústí nad Labem. Dům se ukládal na mírně svažitý pozemek. Dispozice domu je o velikosti 4+kk. Dům je tvořený z celostěnových panelů DNK Standart. Dům má obdélníkový půdorys se sedlovou střechou. Střešní konstrukce je doplněná vikýřem. Hrubá stavba je už hotová. Podlahové vytápění je hotové. Tento týden provádíme sádrokartony, poté kompletace. Dům má být vyhotovený a předaný klientům ve formě DBI, nebo-li dům bez interiéru. Dne 15.2.2018 byl dům předaný investorům. 
  • 20. listopadu 2017
   Dne 20.11.2017 jsme zahájili výstavbu rodiného domu v Želeticích. Dům byl realizovaný na svažitém terénu. Objekt má obdélníkový půdorys o dispozici 4+kk. Střešní konstrukce je valbová, vytvořená z příhradových vazníků. Obvodové konstrukce jsou tvořené z celostěnových panelů DNK Comfort. Výška panelu musela být navýšená, protože v domě je navržená rekuperační jednotka a vzduchotechnika je vedená ve zvýšeném podhledu. Součástí domu je garáž, ta je vytvořená z panelů DNK Economy. Střešní konstrukce je dokončená a zafoukaná celulózovou izolací. Elektrické podlahové vytápění a zaklopení příček sádrokartonovými deskami je dokončené. Dům je dokončený a předaný investorům.  Pokud máte zájem se podívat na naší stavbu, tak nás neváhejte kontaktovat.     
  • 13. listopadu 2017
   Dne 13.11. 2017 jsme zahájili stavbu typového domu nedaleko Prahy v obci Líbeznice. Dům se realizoval na rovinatém pozemku. Klienti si zvolili náš typový dům B 03, který chtěli mírně poupravit. Obvodové konstrukce jsou tvořené z celostěnových panelu DNK Comfort. Objekt má obdélníkový půdorys s dispozici o velikosti 3+kk. Střešní konstrukce je valbová, vytvořená z příhradových vazníků. Stavba se blíží do finále. Zaklopení příček sádrokartonovými deskami máme již hotové a kompletaci za sebou. Provádíme venkovní fasádu. Dům je dokončený jako dům bez interiéru.  Zajímá Vás průběh stavby a chcete takovou stavbu vidět na vlastní oči? Neváhejte nás kontaktovat.   
  • 2. října 2017
   Dne 30.10.2017 jsme začali s hrubou stavbou patrového domu. Dům byl napojovaný na již stávající řadové domy. Konstrukce objektu je tvořená z celostěnových panelů DNK Comfort, od naší sesterské společnosti DNK Systém. Střešní konstrukce je vytvořená z příhradových vazníku, díky tomu má dům dvě plnohodnotná podlaží. Dům má obdélníkový půdorys se sedlovou střechou. Sádrokartonáž a parapety jsou za námi. Blížíme se do finále a 18.1.2018 by se dům měl předávat investorce.  Chcete-li navštívit tuto stavbu kontaktujte nas. 
  • 11. září 2017
   Dne 11.9.2017 jsme započali se stavbou patrového domu u Ústí nad Labem. Dům se ukládal na mírně svažitý pozemek. Dispozice domu je o velikosti 4+kk. Dům je tvořený z celostěnových panelů DNK Standart. Dům má obdélníkový půdorys se sedlovou střechou. Střešní konstrukce je doplněná vikýřem. Hrubá stavba je už hotová. Podlahové vytápění je hotové. Tento týden provádíme sádrokartony, poté kompletace. Dům má být vyhotovený a předaný klientům ve formě DBI, nebo-li dům bez interiéru. Dne 15.2.2018 byl dům předaný investorům. 
  • 13. ledna 2017
   Dne 31.7.2017 jsme zahájili stavbu v Pelhřimově.  Klientka si vybrala náš typový dům B 04 s mírnou úpravou dispozice. Dům byl realizovaný na rovinatém pozemku o velikosti dispozice 4+kk. Konstrukce je tvořená z celostěnových panelů DNK Comfort. Objekt má obdélníkový půdorys, střešní konstrukce je valbová vytvořená z příhradových vazníků. Dům byl předaný investorům.  

  Stáhněte si náš ceník a katalog

  Stáhněte si náš ceník a katalog - obrázek