Aktuality

  • 25. dubna 2018
   Dovolte, abych Vás naší firmou pozvala na Brněnský veletrh Dřevo a Stavby, který se uskuteční 25. - 28.4.2018. Naše firma se jako každoročně opět účastní a těší se právě na Vaše dotazy, ohledně naší výroby a výstavby. Chcete-li být přesvědčení o tom, že jsme pro Vás tou nejlepší volbou pro Váš nový domov, dostavte se za námi na stánek a my Vám zodpovíme Vaše dotazy.  Pojďme společně vytvořit „Váš nový domov”. 
  • 9. dubna 2018
   Dne 9.4.2018 byla zahájená výstavba rodiného domu v Prakšicích.  Objekt byl realizovaný na téměř rovinatém terénu. Objekt je tvořený z celostěnových panelů DNK system s.r.o. Ty byly ukládány pomocí jeřábu na základovou desku. Střešní konstrukce je tvořená z příhradových vazníků. Dům má půdorys do „L” , o velikosti dispozice 5+kk. Hrubá stavba z vazníku a ze stěn je dokončená. Nyní na nás čeká zalaťování střešní konstrukce a pokládka střešní krytiny, tyto práce by měly probíhat od 23.4.2018. Dům má být dokončený jako dům bez interiéru. Dne 28.9.2018 by se měl dům předávat investorům.  Přejete si navštívit tuto stavbu a vidět jak tento proces celý probíhá? Neváhejte nás kontakovat a my Vám provedeme a vše ukážeme.   
  • 19. března 2018
   Dne 19.3.2018 jsme zahájili vystavbu ve Všestarech. Dům je realizovaný na svažitém terénu. Dům má půdorys do „L” a bude zastřešený plochou střechou. Hrubá stavba z panelů je dokončená, nyní se bude provádět zaklápění vršku. Plochá střecha bude zahájená dne 27.3.2018. Dům bude dokončený jako hrubá uzavřená stavba. Dne 1.5.2018 bude dům předaný investorům na dokončení. 
  • 5. března 2018
   Dne 5.3.2018 jsme zahájili stavbu v Pohořelicích. Dům byl realizovaný na svažitém terénu. Objekt je tvořený z celostěnových panelů DNK Comfort. Střešní konstrukce je tvořená z příhradových nosníků. Dům má obdélníkový půdorys. Střešní krytina,  parotěsy a vzduchotechnika je už kompletní. Střešní kontrukci  máme zaizolavanou a zafoukanou celulózovou izolací. Zateplení podlah extrudovaným polystyréném je již také dokončené. Podlahové konstrukce jsou nyní vybetonované, nařadě máme elektroinstalace.  Po dokončení elektroinstalací se v domě bude provádět sádrokartonáž. Dům bude dokončený jako dům bez interiéru. Dne 20.7.2018 se dům bude předávat investorovi.  Zajímá Vás, jak taková stavba probíhá, tak nás neváhejte kontaktovat. 
  • 1. března 2018
   Dne 1.července 2013 jsme zahájili výstavbu našeho typového domu FAMILY F 08 s mírnou úpravou dipozice. I když venku řádi mrazy, my Vám přidáváme prosluněnou fotografii od našeho klienta pro lepší den. Klient si počkal na pravý okamžik, kdy tuto fotografii pořídit. Touto formou bychom mu chtěli poděkovat za zaslanou fotografii.  
  • 28. února 2018
   Dne 16.10.2017 jsme zahájili stavbu ve Velkých Bílovicích.  Dům byl realizovaný na rovinatém pozemku. Jedná se o bungalov s dispozicí 4+kk. Dům má půdorys do „L” s valbovou střechou a nad garáží je sedlová střecha. Střešní konstrukce je složená z příhradových vazníků. Obvodové kostrukce jsou složené z celostěnového panelu DNK Comfort a stěny v garáži z panelu DNK Economy. Nyní se dům  kompletuje, aby mohl být předaný 23.2.2018 investorovi. Dům bude dokončený jako dům bez interiéru, tento stupeň provedení je rozšířený o garáž a základovou desku. 
  • 19. února 2018
   Dne 21.8.2017 jsme zahájili výstavbu našeho typového domu B 03 ve Velké Bíteši. Dům byl realizovaný na svažitém terénu. Dům má obdélníkový půdorys o dispozici 3+kk. Střešní konstrukce je valbová, vytvořená z příhradových vazníků. Obvodové stěny jsou z panelu DNK Comfort. V domě jsou nyní hotové obklady, dlažba a elektrické přípojky. Dům bude hotový 19.2.2018 a bude se předávat ivestorovi.
  • 19. února 2018
   Dne 19.2.2018 jsme zahájili stavbu ve Štíhlici. Základová deska byla realizovaná na rovinatém terénu. Obvodové konstrukce jsou tvořeny z celostěnnových panelů DNK Comfort. Panely se ukládaly na desku pomocí jeřábu. Střešní konstrukce je sedlová. Tento dům vycházel z našeho typového domu Family F 03, s mírnou úpravou dispozice. Hrubá uzavřená stavba je dokončená. Elektroinstalace a vodoinstace jsou kompletně dokončené. Nyní se podhled a stěny budou záklápět sádrokartonovými deskami. Po zaklopení příček sádrokartonovými deskami, se bude provádět kompletace eletra. Dům bude dokončený, jako dům bez interiéru.  Dne 4.6.2018 se dům bude předávat investorům.  Pokud si budete přát tuto stavbu navštívit, neváhejte nás kontaktovat. 
  • 5. února 2018
   Dne 5.2.2018 jsme zahájili výstavbu v obci Brázdím.  Pozemek na který se dům začal realizovat je mírně svažitý. Obvodové konstrukce jsou tvořené z celostěnových panelů DNK Comfort. Střešní konstrukce je valbová. Dům bude dokončený, jako hrubá uzavřená stavba. Dílo je však rozšířené o fasádu a zateplení. Dům byl předaný investorům.  Pokud by jste si přáli navštívit naší stavbu, neváhejte nás kontaktovat. 
  • 1. února 2018
   Dovolte, abych Vás pozvala na veletrh dřevostaveb, který se uskuteční od 1.2.2018 - 4.2.2018 v Praze na výstavišti v Holešovicích. Je to už 13. mezinárodní veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálu. Naše firma se aktivně účastní a těší se právě na Vaše dotazy, ohledně naší výroby a výstavby.  Chcete-li být přesvědčení o tom, že jsme pro Vás tou nejlepší volbou pro Váš nový domov, dostavte se za námi na stánek a my Vám zodpovíme Vaše dotazy. 
  • 30. ledna 2018
   Dne 11.9.2017 jsme započali se stavbou patrového domu u Ústí nad Labem. Dům se ukládal na mírně svažitý pozemek. Dispozice domu je o velikosti 4+kk. Dům je tvořený z celostěnových panelů DNK Standart. Dům má obdélníkový půdorys se sedlovou střechou. Střešní konstrukce je doplněná vikýřem. Hrubá stavba je už hotová. Podlahové vytápění je hotové. Tento týden provádíme sádrokartony, poté kompletace. Dům má být vyhotovený a předaný klientům ve formě DBI, nebo-li dům bez interiéru. Dne 15.2.2018 byl dům předaný investorům. 
  • 22. ledna 2018
   Dne 22.1.2018 jsme zahájili stavbu v Moravských Budějovicích. Dům bude realizovaný v zastavěné lokalitě. Objekt bude ukládaný na mírně svažitém terénu. Obvodové konstrukce jsou tvořeny z celostěnových panelu DNK Comfort. Střešní konstrukce bude tvořená příhradovými vazníky. Hrubá stavba z panelů a laťování jsou dokončené. Střešní krytinu už máme položenou, i zateplení podlahových konstrukcí extrudovaným polystyréném. Elektroinstalace už jsou za námi a nyní budeme pokračovat zaklápěním příček sádrokartonovými deskami. Blížíme se do finále, po provedení SDK nám zbývá už jen kompletace a dům se bude moci předat investorům.  Stupněm dokončení této stavby bude Dům bez interiéru.  Máte-li zájem navštívit naší stavbu a vidět průběh realizace, neváhejte nás kontaktovat. 
  • 27. listopadu 2017
   Dne 27.11.2017 jsme zahájili výstavbu rodinného domu v Třebíči. Dům byl realizovaný na rovinatém pozemku. Objekt má obdélníkový půdorys s dispozici o velikosti 3+kk. Obvodové konstrukce jsou vytvořené z celostěnových panelů DNK Comfort. V domě bude rekuperační jednotka, proto jsou zde zvýšené panely. Dům je zvláštní v tom, že střešní konstrukci má sestavenou ze dvou střešních rovin a každá rovina má jiný sklon. Laťování je hotové a krytina je položená. Střešní konstrukce je zateplená, konstrukce podlah dokončené. Test BLOWER DOOR máme zasebou. Máme namontovanou rekuperační jednotku a podlahové vytápění. Podlahové konstrukce jsou vybetonované, nyní probíhá broušení sádrokartonových desek. Poté kompletace a předání investorovi. Pokud chcete navštívit tento dům, kontaktujte někoho z našeho obchodního týmu. 
  • 20. listopadu 2017
   Dne 20.11.2017 jsme zahájili výstavbu rodiného domu v Želeticích. Dům byl realizovaný na svažitém terénu. Objekt má obdélníkový půdorys o dispozici 4+kk. Střešní konstrukce je valbová, vytvořená z příhradových vazníků. Obvodové konstrukce jsou tvořené z celostěnových panelů DNK Comfort. Výška panelu musela být navýšená, protože v domě je navržená rekuperační jednotka a vzduchotechnika je vedená ve zvýšeném podhledu. Součástí domu je garáž, ta je vytvořená z panelů DNK Economy. Střešní konstrukce je dokončená a zafoukaná celulózovou izolací. Elektrické podlahové vytápění a zaklopení příček sádrokartonovými deskami je dokončené. Nyní jsou na řadě rozvody vody a elektriky poté kompletace. Pokud máte zájem se podívat na naší stavbu, tak nás neváhejte kontaktovat.     
  • 13. listopadu 2017
   Dne 13.11. 2017 jsme zahájili stavbu typového domu nedaleko Prahy v obci Líbeznice. Dům se realizoval na rovinatém pozemku. Klienti si zvolili náš typový dům B 03, který chtěli mírně poupravit. Obvodové konstrukce jsou tvořené z celostěnových panelu DNK Comfort. Objekt má obdélníkový půdorys s dispozici 3+kk. Střešní konstrukce je valbová, vytvořená z příhradových vazníků. Stavba se blíží do finále. Zaklopení příček sádrokartonovými deskami máme již hotové a kompletaci za sebou. Provádíme venkovní fasádu. Dům je dokončený jako dům bez interiéru.  Zajímá Vás průběh stavby a chcete takovou stavbu vidět na vlastní oči? Neváhejte nás kontaktovat.   
  • 2. října 2017
   Dne 30.10.2017 jsme začali s hrubou stavbou patrového domu. Dům byl napojovaný na již stávající řadové domy. Konstrukce objektu je tvořená z celostěnových panelů DNK Comfort, od naší sesterské společnosti DNK Systém. Střešní konstrukce je vytvořená z příhradových vazníku, díky tomu má dům dvě plnohodnotná podlaží. Dům má obdélníkový půdorys se sedlovou střechou. Sádrokartonáž a parapety jsou za námi. Blížíme se do finále a 18.1.2018 by se dům měl předávat investorce.  Chcete-li navštívit tuto stavbu kontaktujte nas. 
  • 27. září 2017
   Dne 7. 10. 2017 proběhne Den dřevostaveb. Členské firmy Asociace dodavatelů montovaných domů budou organizovat den otevřených dveří či prohlídky vzorových domů. Co vám můžeme nabídnout my?  Rádi bychom vás pozvali do výrobní haly! Seznámíme vás s technologií výroby, a vůbec vám představíme naši firmu a filozofii. To ale není vše! Druhé stanoviště bude ve Velké Bíteši, kde si budete moci prohlédnout právě realizovanou stavbu. Kde jinde se o stavební firmě dozvíte více, než právě na stavbě!  Tak tedy, na viděnou. Souřadnice stavba           49°17'21.807"N, 16°12'53.948"E Souřadnice sídlo firmy     49°12'07.5"N, 15°53'48.8"E
  • 25. září 2017
   Minulý týden, konkrétně od 19. - 23.9.2017, probíhal v Praze v Letňanech mezinárodní stavební veletrh. Jako firma jsme tam samozřejmě byli také. Dřevostavbám byla věnována hala 5.  Veletrh je pro nás jednou z příležitostí, jak prezentovat naši firmu. Získáváme kontakty, domlouváme si jednání a jsme připraveni návštěvníkům představit náš sortiment a filozofii naší firmy. Věříme, že pokud jste se k nám zastavili, dostali jste odpovědi na své otázky. Těm z Vás, kteří nám zanechali svůj kontakt, se v brzké době ozveme a budeme se těšit na případnou spolupráci. 
  • 18. září 2017
   Den dřevostaveb - vyberte si svoji novou dřevostavbu v sobotu 7. 10. 2017 Asociace dodavatelů montovaných domů bude v říjnu letošního roku pořádat pro všechny příznivce dřevostaveb, zejména však pro ty, kteří se pro výstavbu svého nového dřevěného domu teprve rozhodují, již čtvrtý ročník zajímavé marketingové akce pod názvem „Den dřevostaveb 2017“, jejímž cílem bude propagovat u široké veřejnosti kvalitní dřevostavby, a to nejenom vzorové a referenční domy, ale i rozestavěné stavby členských firem ADMD.  „Den dřevostaveb 2017“ se bude konat v sobotu dne 7. 10. 2017 od 10:00 do 17:00 hodin, kdy budou otevřeny a zpřístupněny vybrané vzorové, referenční a rozestavěné stavby členských firem ADMD na území celé České republiky.   Akce, kterou pořádá Asociace dodavatelů montovaných domů, bude mít moto: Dřevostavby od ADMD = kvalita, jistota a spokojenost zákazníka. Smyslem akce je poskytnout Vám komplexní a kompetentní informace o dřevěných montovaných domech, co nejvíce Vám prezentovat a přiblížit moderní dřevostavby, jejich konstrukci, vlastnosti a samotnou technologii výstavby.  Den dřevostaveb 2017 Vám umožní si domy nejenom prohlédnout na vlastní oči, ale i osahat, prozkoumat všechny detaily konstrukce a dozvědět se od kvalifikovaných odborníků z jednotlivých firem všechny potřebné informace, které při svém rozhodování potřebujete a to např. o aktuálních cenách a slevových akcích, možnostech financování, průběhu stavebního řízení a časovém harmonogramu zakázky, záruce, vybavení domů domácí technikou apod. Jinými slovy se dá říci, že se jedná o Den otevřených dveří ve vybraných dřevostavbách v ČR.   Do akce se svými vzorovými domy zapojí většina členů ADMD a počet staveb, které budou moci zájemci dne 7. 10. 2017 navštívit se bude pohybovat kolem třiceti. Detailní přehled a charakteristiky staveb, včetně adres a kontaktů na stavební poradce, kteří Vám budou ve vzorových domech k dispozici, je zveřejněn na webových stránkách www.DenDrevostaveb.cz , kde se také dozvíte podrobnosti o soutěži, která bude probíhat na Facebooku Asociace dodavatelů montovaných domů. Jedním z míst, kde si budete moci prohlédnout více domů najednou, je Centrum vzorových domů EDEN 3000 na Bauerově ulici č. 10 v Brně (vedle areálu výstaviště BVV u brány č. 10), kde pro Vás bude připraven bohatý doprovodný program včetně občerstvení. Většina firem, které budou v rámci akce své vzorové domy prezentovat, připraví pro návštěvníky různá milá překvapení, např. slevové akce nebo různé soutěže. Věřím, že akce přinese všem zájemcům, resp. návštěvníkům nejenom zkvalitnění a prohloubení informací, ale přispěje k dalšímu posílení pozitivního vnímání a povědomí o dřevostavbách. Den dřevostaveb 2017 jistě také zvýší již dnes kladné vnímání o dřevěných montovaných domech realizovaných členy Asociace dodavatelů montovaných domů.  Pokud se pro dřevěný montovaný dům na základě prohlídky vzorových domů rozhodnete a smlouvu o dílo se zhotovitelem uzavřete rychle, můžete se již o prázdninách roku 2018 nastěhovat a užívat si příjemného a energeticky úsporného bydlení ve své nové dřevostavbě.     Ing. Vratislav Blaha, CSc. předseda Asociace dodavatelů montovaných domů
  • 11. září 2017
   Dne 11.9.2017 jsme započali se stavbou patrového domu u Ústí nad Labem. Dům se ukládal na mírně svažitý pozemek. Dispozice domu je o velikosti 4+kk. Dům je tvořený z celostěnových panelů DNK Standart. Dům má obdélníkový půdorys se sedlovou střechou. Střešní konstrukce je doplněná vikýřem. Hrubá stavba je už hotová. Podlahové vytápění je hotové. Tento týden provádíme sádrokartony, poté kompletace. Dům má být vyhotovený a předaný klientům ve formě DBI, nebo-li dům bez interiéru. Dne 15.2.2018 byl dům předaný investorům. 
  • 13. ledna 2017
   Dne 31.7.2017 jsme zahájili stavbu v Pelhřimově.  Klientka si vybrala náš typový dům B 04 s mírnou úpravou dispozice. Dům byl realizovaný na rovinatém pozemku o velikosti dispozice 4+kk. Konstrukce je tvořená z celostěnových panelů DNK Comfort. Objekt má obdélníkový půdorys, střešní konstrukce je valbová vytvořená z příhradových vazníků. Dům byl předaný investorům.