Aktuality

  • 29. října 2019
   Dne 29.10.2019 jsme zahájili stavbu individuálního bungalovu. Budeme dodávat v rozsahu dům k dokončení
  • 7. října 2019
   Upravený typový dům Family L02. Dům bez interiéru. 
  • 8. září 2019
   Dům RACIO jsme vytvořili na základě žádostí našich klientů a je ideálním shrnutím všech jejich požadavků. Dům je určen jak pro mladé rodiny, kteří potřebují prostor pro své děti. Zároveň je velmi vhodný pro samostatně žijící manžele, kteří touží po svém soukromí, místě pro koníčky a prostoru pro návštěvy. Pokoje jsou umístěny v klidové části domu s výhledem do zahrady nebo předzahrádky.
  • 6. září 2019
   Dům RACIO (https://youtu.be/7IhcqqClV6E) jsme vytvořili na základě žádostí našich klientů a je ideálním shrnutím všech jejich požadavků. Dům je určen jak pro mladé rodiny, kteří potřebují prostor pro své děti. Zároveň je velmi vhodný pro samostatně žijící manžele, kteří touží po svém soukromí, místě pro koníčky a prostoru pro návštěvy. Pokoje jsou umístěny v klidové části domu s výhledem do zahrady nebo předzahrádky. Cena od 1.170.000 Kč vč. DPH. <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/7IhcqqClV6E" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
  • 29. července 2019
   Začátek 31.týdne 2019 jsme zahájili výstavbou rodinného domu na jižní Moravě. Na připravenou základovou desku, kterou jsme převzaly 24.7.2019, provedeme montáž upraveného typového domu F 02 na přání zákazníka. Jedná se o částečně podsklepený patrový dům s obytným podkrovím ideálnní pro čtyřčlennou rodinu. Pokud máte zájem se podívat na naší stavbu, tak nás neváhejte kontaktovat.   
  • 22. července 2019
   Ve dnech 17. - 21.9. 2019 bude probíhat v pražských Letňanech 30. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH 2019. Letošní jubilejní ročník slibuje spoustu novinek a vystavovatelů, na které se můžete těšit. A my nebudeme chybět, tak se za námi nezapomeňte zastavit. Tešíme se na Vás! Máte již své lístky zdarma na veletrh FOR ARCH 2019? Napište nám a my Vám jej zašleme. http://forarch.cz.  
  • 1. července 2019
   Dne 1.7.jsme zahájili montáž domu ve Velké Bíteši. Jedná se o  upravený typový dům v rozsahu dům bez interiéru. Nosná obvodová konstrukce bude tvořená certifikovanými panely se skladbou DNK Difu. Objekt bude zastřešen valbovou střechou tvořenou příhradovými vazníky.
  • 11. června 2019
   Máte stavební vzdělání? Láká Vás práce s dřevostavbami? Máte zkušenosti s vedením lidí? Pak čekáme právě na Vás! Dvě slova, která ukrývají ideály, nadšení a víru v dobrou věc.  Vždy jsme sázeli na kvalitní dodavatele a zodpovědné pracovníky.    Za naši více než 13 let trvající praxi máme nemalé zkušenosti, prošli jsme si jak krizí ve stavebnictví, tak dobou obrození.   Máte radost ze své odvedené práce a práce svých kolegů?    Pak hledáme právě Vás!   → Vedoucího obchodního oddělení:   –          Hledáte práci, která dává smysl a skutečnou přidanou hodnotu zákazníkovi?  –          Komunikujete rád/a s lidmi? –          Máte praxi ve vedení lidí? –          Umíte hledat ta nejlepší řešení?  –          Baví Vás jednání a rád/a se učíte novým věcem?  –          Máte technické vnímání nebo víte, že logikou doženete i to, co doposud neznáte?    Pokud nacházíte svá ANO, potom se těšíme právě na Vás a na spolupráci v naší firmě.    → Co bude náplň Vaší práce?   –          Každodenní komunikace s rozpočtáři, stavbyvedoucími, projektanty a zákazníky.  –          Vedení porad obchodního oddělení. –          Zpracovávání poptavek a cenových nabídek a hledání optimálního řešení. –          Komunikace se zákazníky (telefonicky a emailem). –          Schůzky s klienty. –          Povinná účast na veletrzích. –          Významně se podílet na úspěchů naší firmy.   → Co Vám můžeme nabídnout?   –          Skvělé zázemí v nové administrativní budově.  –          Budete obklopení šikovnými lidmi, kteří jsou odborníci ve svém oboru.  –          Příjemný kolektiv lidí, kteří jsou vstřícní a budou Vám nápomocni. –          Firemní akce (vánoční večírky, teambuilding, školení, zájezdy). –          Příležitost pracovat v prestižní stavební firmě, která je na úrovni.  –          Různorodá práce, která je velmi důležitá, i platové ohodnocení odpovídá této pozici.  –          Ryze česká firma, která se specifikuje na precizní a kvalitní českou práci. –          Příspěvek na stravování.   → Co požadujeme?   –          VŠ technického směru, nutná vystudovaná SŠ stavební! –          Řidičský průkaz skupiny B  –          Znalost programu Archicad, Word, Excel. –          Čtení v technických výkresech.   Těšíme se na nového kolegu!   https://www.domy-dnes.cz Máte zájem o tuto pozici? Váš životopis zašlete na e-mail info@domydnes.cz
  • 3. června 2019
   Dne 3.6. 2019 byla zahájená montáž domu v Polné u Jihlavy. Rodinný dům je realizovaný ve svažitém terénu. Půdorys domu je tvaru obdélníku zastřešený krovovou kostrukcí. Pro obvodové stěny je použitá skladba DNK Comfort. Stavba bude předaná jako dům bez interiéru investorům, kteří provedou vlastní dokončení stavby.
  • 24. května 2019
   Dne 7.1. 2019 jsme zahájili výstavbu rodinného domu nedaleko Příbrami.  Realizace domu probíhala v mírně svažitém terénu. Jedná se o dům obdélníkového půdorysu s dispozicí 4+kk zastřešený valbovou střechou, tvořenou příhradovými vazníky. Obvodové stěny a vnitřní příčky jsou realizovány prefabrikovanými celostěnovými panely v systému DNK Panely. Objekt byl dokončen v rozsahu dům bez interiéru a 24.5. byla výstavba dokončena. Pokud máte zájem se podívat na naší stavbu, tak nás neváhejte kontaktovat. 
  • 21. května 2019
   Dne 21.5. 2019 jsme začali s realizací individuálního bungalovu nedaleko Telče. Rodinný dům v rozsahu dům bez interiéru (DBI) jsme vystavěli na připravenou základovou desku klientem. Dům má půdorys tvaru "L" s dispozicí 5+kk. Obvodové stěny a příčky budou realizovány certifikovanými celostěnovými panely v systému DNK Panely. Objekt bude zastřešen sedlovými střechami pomocí příhradových vauzníků. Stavba bude dokončena v rozsahu dům bez interiéru (DBI).
  • 20. května 2019
   Dne 20.5. 2019 jsme zahájili výstavbu individuáního bungalovu na mírně svažitém pozemku. Půdorysně se jedná o dům ve tvaru "L" s dispozicí 4+kk. Střešní konstrukci částečně tvoří sbíjené vazníky, které vytvářejí podstřešní úložný prostor. Druhé křídlo domu je zastřešeno plochou jednoplášťovou střechou s vnitřním odvodněním. Obvodové stěny a vnitřní příčky jsou realizovány prefabrikovanými celostěnovými panely v systému DNK Panely. Objekt bude dokončen v rozsahu hrubé uzavřené stavby.
  • 13. května 2019
   Dne 13.5. 2019 jsme zahájili montáž rodinného domu v rozsahu hrubé uzavřené stavby. Výstavba probíhala na připravené základové desce a podkladní vrstvě betonu. Obvodové stěny jsou realizovány pomocí celostěnových panelů v systému PANELY DNK se skladbou DNK Comfort. Po provedení hrubé stavby bude objekt zastřešen sedlovou střechou tvořenou příhradovými vazníky. Po dokončení těchto prací bude rodinný dům předán investorovi pro vlastní dokončení.
  • 8. dubna 2019
   Dne 8.4. 2019 jsme zahájali výstavbu individuálního rodinného domu nedaleko Svitav. Bungalov je navržený v systému DNK Panely. Klient zvolil skladbu obvodových stěn DNK Comfort. Nosnou konstrukci střechy tvoří příhradové vazníky, které vytvářejí podstřešní úložný prostor. Pultová střecha domu a terasy je řešená s vegetační vrstvou a extenzivní zelení. Stavba je založená na připravené základové konstrukci. Dům o velikosti 4+kk je ideální pro čtyřčlenou rodinu. Tvar domu je obdélníkově členitý.  Dne 8.9. 2019 proběhne předání domu klientovi v rozsahu dům bez interiéru. Máte-li zájem navštívit tento dům, stačí nás kontaktovat. 
  • 29. března 2019
   Dne 26.11. 2018 byla zahájena výstavba rodinného domu poblíž Mladé Boleslavi. Stavba byla vybudována ve svažitém pozemku v západní části obce. Jedná se o objekt s dispozicí 4+kk obdélníkového tvaru, zastřešený sedlovou střecohu tvořenou příhradovými vazníky.Objekt je tvořený z celostěnových panelů DNK system s.r.o. s obvodovou skladbou stěn DNK Comfort. Dům byl dokončen v rozsahu dům bez interiéru (DBI) a dne 29.3.2019 byl předán investorovi na dokončení interiéru.   
  • 15. března 2019
   Dne 29.10. 2018 byla zahájena výstavba domu v Třebíči. Dům byl realizován na svažitém pozemku. Jedná se o individuální výstavbu, podle přání klienta. Dům je obdélníkově členitý. Velikostně se jedná o dispozici 5+kk s garážovým stáním. Stavba je založena na základových mikropilotách. Svislé nosné konstrukce jsou řešeny certifikovaných systémem DNK PANELY. Zastřešen je plochou střechou s vnitřním odvodněním. Dům byl dokončen v etapě dům bez interiéru (DBI) a byl tímto připraven na předání investorovi. Máte zájem naší stavbu navštívit? Kontaktujte prosím někoho z našeho obchodního týmu. 
  • 19. prosince 2018
   Dne 1.10. 2018 jsme zahájili montáž bungalovu nedaleko Blanska. Realizace domu proběhla v zastavené části obce nedaleko Blanska. Dům byl postaven na uliční čáře, čímž byl zachován uliční ráz. Klient zvolil typový dům z naší řady BUNGALOW s menšími stavebními úpravami. Jedná se o dům s dispozicí 4+kk obdélníkového tvaru. Obvodové stěny tvoří certifikovaný systém DNK PANELY se skladbou DNK Comfort. Bungalov je zastřešen sedlovou střechou tvořenou příhradovými vazníky. Dům byl dokončen v rozsahu dům bez interiéru. Pokud budete mít zájem navštívit naší stavbu a vidět průběh prací, neváhejte nás kontaktovat. 
  • 16. května 2018
   Dovolte, abych Vás pozvala na veletrh FOR ARCH 2018, který se uskuteční  od 18.-22.9.2018 v Praze v Letňanech.  FOR ARCH – je stavební veletrh s nejdelší tradicí v ČR představuje pro české i zahraniční vystavovatele výbornou příležitost pro prezentaci svých služeb a výrobků v mezinárodní konkurenci. Jako každoročně se tohoto veletrhu opět účastníme a budeme se těšit právě na Vás a Vaše dotazy ohledně dřevostaveb. Příjdtě s námi vytvořit příjemnou atmosféru a Váš nový domov. http://forarch.cz.  
  • 9. května 2018
   Dne 9.5.2018 budeme zahajovat typový dům Bungalov B 04 v Břasech. Objekt bude realizovaný na svažitém terénu. Dům je přízemní s valbovou střechou. Obvodové konstrukce budou tvořené z celostěnových panelů DNK system. Tyto panely se budou montovat pomocí jeřábu na základovou desku. Na obvodové kontrukce se budou dále ukládat příhradové vazníky, poté laťování a střešní krytina. Objekt bude mít obdélníkový půdorys o velikosti dispozice 4+kk. Tento dům bude dokončený jako hrubá uzavřená stavba, dále rozšířená o parotěsnou rovinu a tepelnou izolaci. Dne 22.6.2018 se bude dům předávat investorovi.  Máte-li zájem navštívit jeden z naších rozestavěných domů? Neváhejte nás kontaktovat. 
  • 25. dubna 2018
   Dovolte, abych Vás naší firmou pozvala na Brněnský veletrh Dřevo a Stavby, který se uskuteční 25. - 28.4.2018. Naše firma se jako každoročně opět účastní a těší se právě na Vaše dotazy, ohledně naší výroby a výstavby. Chcete-li být přesvědčení o tom, že jsme pro Vás tou nejlepší volbou pro Váš nový domov, dostavte se za námi na stánek a my Vám zodpovíme Vaše dotazy.  Pojďme společně vytvořit „Váš nový domov”. 
  • 9. dubna 2018
   Dne 9.4.2018 byla zahájená výstavba rodiného domu v Prakšicích.  Objekt byl realizovaný na téměř rovinatém terénu. Objekt je tvořený z celostěnových panelů DNK system s.r.o. Ty byly ukládány pomocí jeřábu na základovou desku. Střešní konstrukce je tvořená z příhradových vazníků. Dům má půdorys do „L” , o velikosti dispozice 5+kk. Hrubá stavba z vazníku a ze stěn je dokončená. Tento dům byl dokončený jako dům bez interiéru a dne 28.9.2018 byl předán investorovi na dokončení interiéru.  Přejete si navštívit tuto stavbu a vidět jak tento proces celý probíhá? Neváhejte nás kontakovat a my Vám provedeme a vše ukážeme.   
  • 19. března 2018
   Dne 19.3.2018 jsme zahájili vystavbu ve Všestarech. Dům je realizovaný na svažitém terénu. Dům má půdorys do „L” a bude zastřešený plochou střechou. Hrubá stavba z panelů je dokončená, nyní se bude provádět zaklápění vršku. Plochá střecha bude zahájená dne 27.3.2018. Dům bude dokončený jako hrubá uzavřená stavba. Dne 1.5.2018 bude dům předaný investorům na dokončení. 
  • 1. března 2018
   Dne 1.července 2013 jsme zahájili výstavbu našeho typového domu FAMILY F 08 s mírnou úpravou dipozice. I když venku řádi mrazy, my Vám přidáváme prosluněnou fotografii od našeho klienta pro lepší den. Klient si počkal na pravý okamžik, kdy tuto fotografii pořídit. Touto formou bychom mu chtěli poděkovat za zaslanou fotografii.  
  • 28. února 2018
   Dne 16.10.2017 jsme zahájili stavbu ve Velkých Bílovicích.  Dům byl realizovaný na rovinatém pozemku. Jedná se o bungalov s dispozicí 4+kk. Dům má půdorys do „L” s valbovou střechou a nad garáží je sedlová střecha. Střešní konstrukce je složená z příhradových vazníků. Obvodové kostrukce jsou složené z celostěnového panelu DNK Comfort a stěny v garáži z panelu DNK Economy. Nyní se dům  kompletuje, aby mohl být předaný 23.2.2018 investorovi. Dům bude dokončený jako dům bez interiéru, tento stupeň provedení je rozšířený o garáž a základovou desku. 
  • 19. února 2018
   Dne 19.2.2018 jsme zahájili stavbu ve Štíhlici. Základová deska byla realizovaná na rovinatém terénu. Obvodové konstrukce jsou tvořeny z celostěnnových panelů DNK Comfort. Panely se ukládaly na základovou desku pomocí jeřábu. Střešní konstrukce je sedlová. Tento dům vycházel z našeho typového domu Family F 03, s mírnou úpravou dispozice. Hrubá uzavřená stavba je dokončená. Elektroinstalace a vodoinstace jsou kompletně dokončené. Podhled a stěny jsou komlpetně zaklopené sádrokartonovými deskami. Tento dům už je dokončený, jako dům bez interiéru.  Dům je předaný investorům.   
  • 19. února 2018
   Dne 21.8.2017 jsme zahájili výstavbu našeho typového domu B 03 ve Velké Bíteši. Dům byl realizovaný na svažitém terénu. Dům má obdélníkový půdorys o dispozici 3+kk. Střešní konstrukce je valbová, vytvořená z příhradových vazníků. Obvodové stěny jsou z panelu DNK Comfort. V domě jsou nyní hotové obklady, dlažba a elektrické přípojky. Dům bude hotový 19.2.2018 a bude se předávat ivestorovi.
  • 5. února 2018
   Dne 5.2.2018 jsme zahájili výstavbu v obci Brázdím.  Pozemek na který se dům začal realizovat je mírně svažitý. Obvodové konstrukce jsou tvořené z celostěnových panelů DNK Comfort. Střešní konstrukce je valbová. Dům bude dokončený, jako hrubá uzavřená stavba. Dílo je však rozšířené o fasádu a zateplení. Dům byl předaný investorům.  Pokud by jste si přáli navštívit naší stavbu, neváhejte nás kontaktovat. 
  • 1. února 2018
   Dovolte, abych Vás pozvala na veletrh dřevostaveb, který se uskuteční od 1.2.2018 - 4.2.2018 v Praze na výstavišti v Holešovicích. Je to už 13. mezinárodní veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálu. Naše firma se aktivně účastní a těší se právě na Vaše dotazy, ohledně naší výroby a výstavby.  Chcete-li být přesvědčení o tom, že jsme pro Vás tou nejlepší volbou pro Váš nový domov, dostavte se za námi na stánek a my Vám zodpovíme Vaše dotazy. 
  • 30. ledna 2018
   Dne 11.9.2017 jsme započali se stavbou patrového domu u Ústí nad Labem. Dům se ukládal na mírně svažitý pozemek. Dispozice domu je o velikosti 4+kk. Dům je tvořený z celostěnových panelů DNK Standart. Dům má obdélníkový půdorys se sedlovou střechou. Střešní konstrukce je doplněná vikýřem. Hrubá stavba je už hotová. Podlahové vytápění je hotové. Tento týden provádíme sádrokartony, poté kompletace. Dům má být vyhotovený a předaný klientům ve formě DBI, nebo-li dům bez interiéru. Dne 15.2.2018 byl dům předaný investorům. 
  • 20. listopadu 2017
   Dne 20.11.2017 jsme zahájili výstavbu rodiného domu v Želeticích. Dům byl realizovaný na svažitém terénu. Objekt má obdélníkový půdorys o dispozici 4+kk. Střešní konstrukce je valbová, vytvořená z příhradových vazníků. Obvodové konstrukce jsou tvořené z celostěnových panelů DNK Comfort. Výška panelu musela být navýšená, protože v domě je navržená rekuperační jednotka a vzduchotechnika je vedená ve zvýšeném podhledu. Součástí domu je garáž, ta je vytvořená z panelů DNK Economy. Střešní konstrukce je dokončená a zafoukaná celulózovou izolací. Elektrické podlahové vytápění a zaklopení příček sádrokartonovými deskami je dokončené. Dům je dokončený a předaný investorům.  Pokud máte zájem se podívat na naší stavbu, tak nás neváhejte kontaktovat.     
  • 13. listopadu 2017
   Dne 13.11. 2017 jsme zahájili stavbu typového domu nedaleko Prahy v obci Líbeznice. Dům se realizoval na rovinatém pozemku. Klienti si zvolili náš typový dům B 03, který chtěli mírně poupravit. Obvodové konstrukce jsou tvořené z celostěnových panelu DNK Comfort. Objekt má obdélníkový půdorys s dispozici o velikosti 3+kk. Střešní konstrukce je valbová, vytvořená z příhradových vazníků. Stavba se blíží do finále. Zaklopení příček sádrokartonovými deskami máme již hotové a kompletaci za sebou. Provádíme venkovní fasádu. Dům je dokončený jako dům bez interiéru.  Zajímá Vás průběh stavby a chcete takovou stavbu vidět na vlastní oči? Neváhejte nás kontaktovat.   
  • 2. října 2017
   Dne 30.10.2017 jsme začali s hrubou stavbou patrového domu. Dům byl napojovaný na již stávající řadové domy. Konstrukce objektu je tvořená z celostěnových panelů DNK Comfort, od naší sesterské společnosti DNK Systém. Střešní konstrukce je vytvořená z příhradových vazníku, díky tomu má dům dvě plnohodnotná podlaží. Dům má obdélníkový půdorys se sedlovou střechou. Sádrokartonáž a parapety jsou za námi. Blížíme se do finále a 18.1.2018 by se dům měl předávat investorce.  Chcete-li navštívit tuto stavbu kontaktujte nas. 
  • 27. září 2017
   Dne 7. 10. 2017 proběhne Den dřevostaveb. Členské firmy Asociace dodavatelů montovaných domů budou organizovat den otevřených dveří či prohlídky vzorových domů. Co vám můžeme nabídnout my?  Rádi bychom vás pozvali do výrobní haly! Seznámíme vás s technologií výroby, a vůbec vám představíme naši firmu a filozofii. To ale není vše! Druhé stanoviště bude ve Velké Bíteši, kde si budete moci prohlédnout právě realizovanou stavbu. Kde jinde se o stavební firmě dozvíte více, než právě na stavbě!  Tak tedy, na viděnou. Souřadnice stavba           49°17'21.807"N, 16°12'53.948"E Souřadnice sídlo firmy     49°12'07.5"N, 15°53'48.8"E
  • 25. září 2017
   Minulý týden, konkrétně od 19. - 23.9.2017, probíhal v Praze v Letňanech mezinárodní stavební veletrh. Jako firma jsme tam samozřejmě byli také. Dřevostavbám byla věnována hala 5.  Veletrh je pro nás jednou z příležitostí, jak prezentovat naši firmu. Získáváme kontakty, domlouváme si jednání a jsme připraveni návštěvníkům představit náš sortiment a filozofii naší firmy. Věříme, že pokud jste se k nám zastavili, dostali jste odpovědi na své otázky. Těm z Vás, kteří nám zanechali svůj kontakt, se v brzké době ozveme a budeme se těšit na případnou spolupráci. 
  • 18. září 2017
   Den dřevostaveb - vyberte si svoji novou dřevostavbu v sobotu 7. 10. 2017 Asociace dodavatelů montovaných domů bude v říjnu letošního roku pořádat pro všechny příznivce dřevostaveb, zejména však pro ty, kteří se pro výstavbu svého nového dřevěného domu teprve rozhodují, již čtvrtý ročník zajímavé marketingové akce pod názvem „Den dřevostaveb 2017“, jejímž cílem bude propagovat u široké veřejnosti kvalitní dřevostavby, a to nejenom vzorové a referenční domy, ale i rozestavěné stavby členských firem ADMD.  „Den dřevostaveb 2017“ se bude konat v sobotu dne 7. 10. 2017 od 10:00 do 17:00 hodin, kdy budou otevřeny a zpřístupněny vybrané vzorové, referenční a rozestavěné stavby členských firem ADMD na území celé České republiky.   Akce, kterou pořádá Asociace dodavatelů montovaných domů, bude mít moto: Dřevostavby od ADMD = kvalita, jistota a spokojenost zákazníka. Smyslem akce je poskytnout Vám komplexní a kompetentní informace o dřevěných montovaných domech, co nejvíce Vám prezentovat a přiblížit moderní dřevostavby, jejich konstrukci, vlastnosti a samotnou technologii výstavby.  Den dřevostaveb 2017 Vám umožní si domy nejenom prohlédnout na vlastní oči, ale i osahat, prozkoumat všechny detaily konstrukce a dozvědět se od kvalifikovaných odborníků z jednotlivých firem všechny potřebné informace, které při svém rozhodování potřebujete a to např. o aktuálních cenách a slevových akcích, možnostech financování, průběhu stavebního řízení a časovém harmonogramu zakázky, záruce, vybavení domů domácí technikou apod. Jinými slovy se dá říci, že se jedná o Den otevřených dveří ve vybraných dřevostavbách v ČR.   Do akce se svými vzorovými domy zapojí většina členů ADMD a počet staveb, které budou moci zájemci dne 7. 10. 2017 navštívit se bude pohybovat kolem třiceti. Detailní přehled a charakteristiky staveb, včetně adres a kontaktů na stavební poradce, kteří Vám budou ve vzorových domech k dispozici, je zveřejněn na webových stránkách www.DenDrevostaveb.cz , kde se také dozvíte podrobnosti o soutěži, která bude probíhat na Facebooku Asociace dodavatelů montovaných domů. Jedním z míst, kde si budete moci prohlédnout více domů najednou, je Centrum vzorových domů EDEN 3000 na Bauerově ulici č. 10 v Brně (vedle areálu výstaviště BVV u brány č. 10), kde pro Vás bude připraven bohatý doprovodný program včetně občerstvení. Většina firem, které budou v rámci akce své vzorové domy prezentovat, připraví pro návštěvníky různá milá překvapení, např. slevové akce nebo různé soutěže. Věřím, že akce přinese všem zájemcům, resp. návštěvníkům nejenom zkvalitnění a prohloubení informací, ale přispěje k dalšímu posílení pozitivního vnímání a povědomí o dřevostavbách. Den dřevostaveb 2017 jistě také zvýší již dnes kladné vnímání o dřevěných montovaných domech realizovaných členy Asociace dodavatelů montovaných domů.  Pokud se pro dřevěný montovaný dům na základě prohlídky vzorových domů rozhodnete a smlouvu o dílo se zhotovitelem uzavřete rychle, můžete se již o prázdninách roku 2018 nastěhovat a užívat si příjemného a energeticky úsporného bydlení ve své nové dřevostavbě.     Ing. Vratislav Blaha, CSc. předseda Asociace dodavatelů montovaných domů
  • 11. září 2017
   Dne 11.9.2017 jsme započali se stavbou patrového domu u Ústí nad Labem. Dům se ukládal na mírně svažitý pozemek. Dispozice domu je o velikosti 4+kk. Dům je tvořený z celostěnových panelů DNK Standart. Dům má obdélníkový půdorys se sedlovou střechou. Střešní konstrukce je doplněná vikýřem. Hrubá stavba je už hotová. Podlahové vytápění je hotové. Tento týden provádíme sádrokartony, poté kompletace. Dům má být vyhotovený a předaný klientům ve formě DBI, nebo-li dům bez interiéru. Dne 15.2.2018 byl dům předaný investorům. 
  • 13. ledna 2017
   Dne 31.7.2017 jsme zahájili stavbu v Pelhřimově.  Klientka si vybrala náš typový dům B 04 s mírnou úpravou dispozice. Dům byl realizovaný na rovinatém pozemku o velikosti dispozice 4+kk. Konstrukce je tvořená z celostěnových panelů DNK Comfort. Objekt má obdélníkový půdorys, střešní konstrukce je valbová vytvořená z příhradových vazníků. Dům byl předaný investorům.  

  Stáhněte si náš ceník a katalog

  Stáhněte si náš ceník a katalog - obrázek