Zúčastnili jsme se stavebního veletrhu online

Dnešní doba příliš nepřeje osobním setkáním. Přesto jsme se rozhodli přiblížit svým zákazníkům alespoň pomocí virtuálního veletržního stánku. Zúčastnili jsme se tedy prvního stavebního veletrhu online ve dnech 22.-23. 1. 2021. Jednalo se o pilotní projekt v českém stavebnictví. Historicky první online akce svého druhu zaznamenala velký zájem u široké veřejnosti. Veletrh navštívili tisíce návštěvníků a využili možnosti poradenství zdarma, živého vysílání, zajímavého obsahu virtuálních stánků, možnosti video hovorů a textové komunikace „real time“.

Děkujeme za váš zájem o dřevostavby z kvalitního certifikovaného systému DMK, který pro své stavby v DOMY DNES využíváme. Stejně jako na veletrhu najdete i nyní na našem webu ke stažení katalog typových domů. Připraven pro vás máme také jednoduchý ceník. Naše stavby připravujeme ve třech stupních dokončení, které se tak liší i svou cenou.

Přehledné informace o stavbě s DOMY DNES jsme pro vás shrnuli v sekci Vše o stavbě. Pokud i přesto máte doplňující dotazy, neváhejte se na nás obrátit.