Zúčastnili jsme se stavebního veletrhu online

25. 1. 2021 | Novinky

Dnešní doba příliš nepřeje osobním setkáním. Přesto jsme se rozhodli přiblížit svým zákazníkům alespoň pomocí virtuálního veletržního stánku. Zúčastnili jsme se tedy prvního stavebního veletrhu online ve dnech 22.-23. 1. 2021. Jednalo se o pilotní projekt v českém stavebnictví. Historicky první online akce svého druhu zaznamenala velký zájem u široké veřejnosti. Veletrh navštívili tisíce návštěvníků a využili možnosti poradenství zdarma, živého vysílání, zajímavého obsahu virtuálních stánků, možnosti video hovorů a textové komunikace „real time“.

Děkujeme za váš zájem o dřevostavby z kvalitního certifikovaného systému DMK, který pro své stavby v DOMY DNES využíváme. Stejně jako na veletrhu najdete i nyní na našem webu ke stažení katalog typových domů. Připraven pro vás máme také jednoduchý ceník. Naše stavby připravujeme ve třech stupních dokončení, které se tak liší i svou cenou.

Přehledné informace o stavbě s DOMY DNES jsme pro vás shrnuli v sekci Vše o stavbě. Pokud i přesto máte doplňující dotazy, neváhejte se na nás obrátit.