Vedoucí obchodního oddělení

Máte stavební vzdělání? Láká Vás práce s dřevostavbami? Máte zkušenosti s vedením lidí? Pak čekáme právě na Vás!

Dvě slova, která ukrývají ideály, nadšení a víru v dobrou věc.

Vždy jsme sázeli na kvalitní dodavatele a zodpovědné pracovníky.

Za naši více než 13 let trvající praxi máme nemalé zkušenosti, prošli jsme si jak krizí ve stavebnictví, tak dobou obrození.

Máte radost ze své odvedené práce a práce svých kolegů?

Pak hledáme právě Vás!
Vedoucího obchodního oddělení:

  • Hledáte práci, která dává smysl a skutečnou přidanou hodnotu zákazníkovi?
  • Komunikujete rád/a s lidmi?
  • Máte praxi ve vedení lidí?
  • Umíte hledat ta nejlepší řešení?
  • Baví Vás jednání a rád/a se učíte novým věcem?
  • Máte technické vnímání nebo víte, že logikou doženete i to, co doposud neznáte?

Pokud nacházíte svá ANO, potom se těšíme právě na Vás a na spolupráci v naší firmě.

Co bude náplň Vaší práce?

  • Každodenní komunikace s rozpočtáři, stavbyvedoucími, projektanty a zákazníky.
  • Vedení porad obchodního oddělení.
  • Zpracovávání poptavek a cenových nabídek a hledání optimálního řešení.
  • Komunikace se zákazníky (telefonicky a emailem).
  • Schůzky s klienty.
  • Povinná účast na veletrzích.
  • Významně se podílet na úspěchů naší firmy.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Skvělé zázemí v nové administrativní budově.

  • Budete obklopení šikovnými lidmi, kteří jsou odborníci ve svém oboru.

  • Příjemný kolektiv lidí, kteří jsou vstřícní a budou Vám nápomocni.

  • Firemní akce (vánoční večírky, teambuilding, školení, zájezdy).

  • Příležitost pracovat v prestižní stavební firmě, která je na úrovni.

  • Různorodá práce, která je velmi důležitá, i platové ohodnocení odpovídá této pozici.

  • Ryze česká firma, která se specifikuje na precizní a kvalitní českou práci.

  • Příspěvek na stravování.

Co požadujeme?

  • VŠ technického směru, nutná vystudovaná SŠ stavební!

  • Řidičský průkaz skupiny B

  • Znalost programu Archicad, Word, Excel.

  • Čtení v technických výkresech.

Těšíme se na nového kolegu!

Váš životopis zašlete na e-mail info@domydnes.cz