Náš příběh

DOMY D.N.E.S.

Dvě slova, která ukrývají ideály, nadšení a víru v dobrou věc.

Na začátku byl sen jednoho ze společníků stavět dřevěné domy a mít slušnou firmu, která v oboru něco znamená. Příležitost k podnikání a založení společnosti se nám naskytla pod hlavičkou firmy RAPIDEA a.s. Domy jsme začali stavět dodavatelsky a konstrukce domů jsme nakupovali jako stavebnici K-KONTROL. Poté, co jsme pár domu postavili, vedení společnosti tuto aktivitu chtělo utlumit. Po dohodě s vedením jsme souběžně připravili novou firmu. Tím se od 5. září 2005 začala psát historie společnosti DOMY D.N.E.S. Začali jsme tři společníci se svými auty v pronajaté kanceláři a vlek za auto jsme si chodili půjčovat ke kamarádovi.

Postupem času jsme si pronajali první sklad a koupili první dodávku. Zakázek na realizaci domů nám začalo přibývat a my jsme rozšiřovali náš tým. Pořídili jsme první bagr, náklaďák, další dodávky a vybudovali vlastní party tesařů, elektrikářů, vodařů, fasádníků a sádrokartonářů. Od začátku jsme vsadili na skvělé subdodavatele, které využíváme dodnes.

V roce 2007 jsme založili dceřinou společnost VAZNÍKY D.N.K. a začali v třebíčské průmyslové zóně budovat společný výrobní a skladovací areál. V roce 2008 jsme spustili výrobu příhradových vazníků v naší dceřiné společnosti. Po krátké době přišla do stavebnictví recese a my jsme zůstali bez zakázek na příhradové vazníky a zbylo nám jen málo zakázek na domy. Byla to těžká doba, kde nám nepomohly banky, ale dodavatelé a naši zaměstnanci. Někteří byli schopni počkat na zaplacení faktur déle než rok a neustále nám dodávali materiály a služby. Zaměstnanci dostávali pozdě výplaty a někteří pracovali ještě usilovněji než dříve. Věřili nám, že to zvládneme a zvládli jsme to!

Abychom naplnili výrobní kapacity, začali jsme vyrábět celostěnové panely vlastní konstrukce. Na podzim roku 2009 jsme vyrobili první dům konstrukce DNK systému a následovaly další. Do našich firem začali přicházet technici na statiku, dřevostavby a náš tým se začal rozrůstat.

 

Naším firemním heslem je  DOMY D.N.E.S.  – Váš nový domov

 

Jednatelé společnosti Milan Března a Tomáš Tesař

Tomáš Tesař

jednatel

Milan Března

jednatel

Co jsme dokázali

Vždy jsme sázeli na kvalitní dodavatele a zodpovědné pracovníky. Za naši více než 12 let trvající praxi máme nemalé zkušenosti, prošli jsme si jak krizí ve stavebnictví, tak dobou obrození.

Za náš úspěch vděčíme vám, více než 200 spokojeným zákazníkům. Rádi bychom se s vámi podělili o milníky v naší historii, přes které jsme se dostali až sem.

16.8.2005

Založení společnosti

4.4.2006

Stali jsme se členy Asociace dodavatelů montovaných domů, čímž jsem se zařadili mezi přední výrobce.

2007

Zakoupení nového areálu

17.6.2008

Založení společnosti Vazníky D.N.K., s.r.o.

2008

Stavba výrobní haly pro panely a vazníky

podzim

2008

Výroba prvního panelu

23.2.2010

Získání certifikace panelu

podzim

2012

Přesídlení administrativní části firmy do nynějšího areálu

17.9.2014

Na základě vašich referencí jsme získali osvědčení Kvalitní firma.

10.1.2017

Stali jsme se členy sdružení Dřevo je cesta na podporu ekologického využívání přírodních zdrojů.

jaro

2018

Získání stavebního povolení na rekonstrukci administrativní budovy a jeřáb, který značné urychlí expedici.

Co náš čeká dál?

Plánů je mnoho. Naším hlavním cílem však je, aby i v budoucnosti slova DOMY D.N.E.S. znamenala Váš nový domov.