Náš příběh

DOMY D.N.E.S.

Dvě slova, která ukrývají ideály, nadšení a víru v dobrou věc.

Na začátku byl sen jednoho ze společníků stavět dřevěné domy a mít slušnou firmu, která v oboru něco znamená. Příležitost k podnikání a založení společnosti se nám naskytla pod hlavičkou firmy RAPIDEA a.s. Domy jsme začali stavět dodavatelsky a konstrukce domů jsme nakupovali jako stavebnici K-KONTROL. Poté, co jsme pár domu postavili, vedení společnosti tuto aktivitu chtělo utlumit. Po dohodě s vedením jsme souběžně připravili novou firmu. Tím se od 5. září 2005 začala psát historie společnosti DOMY D.N.E.S. Začali jsme tři společníci se svými auty v pronajaté kanceláři a vlek za auto jsme si chodili půjčovat ke kamarádovi.

Postupem času jsme si pronajali první sklad a koupili první dodávku. Zakázek na realizaci domů nám začalo přibývat a my jsme rozšiřovali náš tým. Pořídili jsme první bagr, náklaďák, další dodávky a vybudovali vlastní party tesařů, elektrikářů, vodařů, fasádníků a sádrokartonářů. Od začátku jsme vsadili na skvělé subdodavatele, které využíváme dodnes.

V roce 2007 jsme založili dceřinou společnost VAZNÍKY D.N.K. a začali v třebíčské průmyslové zóně budovat společný výrobní a skladovací areál. V roce 2008 jsme spustili výrobu příhradových vazníků v naší dceřiné společnosti. Po krátké době přišla do stavebnictví recese a my jsme zůstali bez zakázek na příhradové vazníky a zbylo nám jen málo zakázek na domy. Byla to těžká doba, kde nám nepomohly banky, ale dodavatelé a naši zaměstnanci. Někteří byli schopni počkat na zaplacení faktur déle než rok a neustále nám dodávali materiály a služby. Zaměstnanci dostávali pozdě výplaty a někteří pracovali ještě usilovněji než dříve. Věřili nám, že to zvládneme a zvládli jsme to!

Abychom naplnili výrobní kapacity, začali jsme vyrábět celostěnové panely vlastní konstrukce. Na podzim roku 2009 jsme vyrobili první dům konstrukce DNK systému a následovali další. Do našich firem začali přicházet technici na statiku, dřevostavby a náš tým se začal rozrůstat.

 

Naším firemním heslem je  DOMY D.N.E.S.  – Váš nový domov

 

                                                                                                                            Jednatel společnosti Milan Března

Stáhněte si náš ceník a katalog

Stáhněte si náš ceník a katalog - obrázek