Den otevřených dřevostaveb 2021

Navštivte naše domy i výrobní závod!

Zvažujete-li výstavbu dřevostavby nebo Vás zajímá, jak se domy ze dřeva montují a připravují, doporučujeme navštívit Den otevřených dřevostaveb 2021, který se bude konat 9. 10. 2021 po celé ČR. Budete moci ZDARMA zavítat do rozestavěných i dokončených dřevostaveb a dokonce se podívat i do výrobních hal dřevostaveb.

 

Navštivte náš výrobní závod v Třebíči

Registrujte se na návštěvu kliknutím ZDE.
Hrotovická-Průmyslová Zóna 169, Třebíč

Zveme Vás na prohlídku výrobní haly, kde se připravují konstrukce dřevostaveb a střešní vazníky. Zde vznikají dřevostavby s certifikátem Dokument národní kvality, které rozvážíme po celé ČR. Přijďte se podívat, jak se vyrábí kvalitní dřevostavby a zkonzultovat s námi svůj stavební záměr. Těšíme se na Vás.

…a nevynechejte ani prohlídku našich dřevostaveb!

 

RD Býkovice 

Registrujte se na návštěvu kliknutím ZDE.
Obec Býkovice, GPS souřadnice: 49°25’58.16″N, 16°32’18.81″E

Jedná se o upravený typový dům, bungalov M06, který má dispozici 4+kk a zastavěnou plochu 121 m2. Pokud se týká tepelně technických parametrů, jde o nízkoenergetický dům. V domě bude instalováno elektrické podlahové vytápění a řízené větrání díky čemuž bude možné přiváděný vzduch do domu jak dohřát, tak dochladit v letních měsících. Toto celé bude propojeno s inteligentní domácností Loxone. Aktuálně je provedena základová deska a dům budete moci navštívit v den akce.

 

RD Olešná u Blanska

Registrujte se na návštěvu kliknutím ZDE.
Obec Olešná u Blanska, GPS souřadnice: 49°20’18.2″N 16°38’14.0″E

Navštivte náš přízemní dům se sedlovou střechou a zastavěnou plochou 117 m2 s dispozicí 3+kk, která vznikala podle individuální představy investora. Na pozemku je dům orientován obytnými místnostmi na jih s terasou do zahrady. Vzhledem k ideální orientace ke světovým stranám je uvažováno s instalací fotovoltaické elektrárny. Jedná se o nízkoenergetickou stavbu. Dům je ve fázi výstavby.

Sledujte facebookovou událost akce!
Akci organizuje Asociace dodavatelů montovaných domů