Certifikáty

Díky našemu zaměření na kvalitu jsme taktéž členy ADMD – Asociace dodavatelů montovaných domů a tím i držitelé Dokumentu národní kvality.

https://www.admd.cz/seznam-clenu/domy-dnes-s-r-o

Cílem Dokumentu národní kvality (DNK) je zajištění technické kvalitativní úrovně montovaných staveb na bázi dřeva formou nepovinné certifikace.

Tato certifikace se zabývá i tzv. staveništní montáží, to jest kompletací jednotlivých komponentů přímo na stavbě bez předchozí výroby sestav. K respektování DNK se zavázali všichni členové ADMD.

Chtěli jsme se dozvědět, jak nás vnímají zákazníci i ve chvílích, kdy se nemusí bát být upřimní vůči nám, a zda jsou s námi spokojeni. Ziskem certifikátu Kvalitní firma se nám to potvrdilo.

Jako firmě nám záleží na životním prostředí a správném využívání obnovitelných zdrojů naší planety. Věříme, že dřevo je úžasnou obnovitelnou surovinou, a proto propagujeme jeho hospodárné využívání. Jsme hrdým nositelem značky „Dřevo je cesta“.

https://www.drevojecesta.cz/

Časopis DŘEVO&stavby po dobu dvou let shromažďoval reference od našich klientů. Na základě dobrých zkušeností, které s námi naši zákazníci mají, se redakce přesvědčila o kvalitách a důvěryhodnosti naší firmy. Byli jsme tedy prohlášeni ověřeným dodavatelem dřevostaveb. Děkujeme časopisu i Vám, našim spokojeným zákazníkům.

www.drevoastavby.cz