Certifikáty

 • Asociace Dodavatelů Montovaných domů

  Díky našemu zaměření na kvalitu jsme taktéž členy ADMD - Asociace dodavatelů montovaných domů a tím i držitelé Dokumentu národní kvality. 

  https://www.admd.cz/seznam-clenu/domy-dnes-s-r-o

   

 • Asociace Dodavatelů Montovaných domů - Značka kvality

  Cílem Dokumentu národní kvality (DNK) je zajištění technické kvalitativní úrovně montovaných staveb na bázi dřeva formou nepovinné certifikace. 

  Tato certifikace se zabývá i tzv. staveništní montáží, to jest kompletací jednotlivých komponentů přímo na stavbě bez předchozí výroby sestav. K respektování DNK se zavázali všichni členové ADMD.

 • Certifikace firem na základě spokojenosti zákazníků

  Chtěli jsme se dozvědět, jak nás vnímají zákazníci i ve chvílích, kdy se nemusí bát být upřimní vůči nám, a zda jsou s námi spokojeni. Ziskem certifikátu Kvalitní firma se nám to potvrdilo. 

 • Dřevo je cesta

  Jako firmě nám záleží na životním prostředí a správném využívání obnovitelných zdrojů naší planety. Věříme, že dřevo je úžasnou obnovitelnou surovinou, a proto propagujeme jeho hospodárné využívání. Jsme hrdým nositelem značky „Dřevo je cesta“.

  https://www.drevojecesta.cz/

 • Dřevo & stavby

  Časopis DŘEVO&stavby po dobu dvou let shromažďoval reference od našich klientů. Na základě dobrých zkušeností, které s námi naši zákazníci mají, se redakce přesvědčila o kvalitách a důvěryhodnosti naší firmy. Byli jsme tedy prohlášeni ověřeným dodavatelem dřevostaveb. Děkujeme časopisu i Vám, našim spokojeným zákazníkům.

  www.drevoastavby.cz

 • Dřevostavitel

  Dřevostavitel.cz je největší český informační portál zaměřený na stavbu a bydlení v dřevostavbách.

  https://www.drevostavitel.cz/

Stáhněte si náš ceník a katalog

Stáhněte si náš ceník a katalog - obrázek